SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na zlínský koncert legendární kapely Chinaski

Chinaski (Foto: Tomáš Beran)Chinaski (Foto: Tomáš Beran)
Chinaski (Foto: Tomáš Beran)
Soutěž 20. 2. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Chinaski letos zahrají jen osm koncertů a my vám přinášíme soutěž na ten zlínský! Osm koncertů, takový je letošní koncertní plán jedné z nejúspěšnějších českých skupin Chinaski, která vydá na jaře nové album Není nám do pláče. Muzikanti kolem zpěváka Michala Malátného dokonce vynechají i letní festivaly. Vstupenky na krátké halové turné, které se zastaví 26. října ve zlínském Zimní stadion Luďka Čajky, jsou nyní aktuálně v prodeji v síti TicketLIVE. Koncerty svým titulárním partnerstvím zaštítí loterijní Sazka.
Novou nahrávku, která vzniká v několika studiích na různých místech světa, předznamenává singl Není nám do pláče. „Promítli jsme do něj naše zkušenosti čtyřicátníků. Že některé věci nejsou jako ve dvaceti, ale že se i dál máme skvěle. O tom to celé je," přiznává frontman kapely Michal Malátný.

Kapela na podzimní koncerty slibuje jednu z nejhezčích scén, co kdy měla, všechny zásadní písničky, i nový materiál. Chinaski plánují do designu pódia zapojit i fanoušky. Přes hasthtag #neninamdoplace na svých stránkách www.chinaski.cz tvoří kapela spolu se svými fanoušky největší galerii šťastných okamžiků. Fotky a videa se pak zakomponují a využijí v halách na turné ve speciálních instalacích. Inspirovalo je k tomu pozitivní vyznění nových písniček na albu. „Všude kolem nás se to hemžilo negativními zprávami, ale my chtěli ukázat, že život není blbej,“ říká kytarista František Táborský. „Vyzvali jsme proto lidi, aby fotili nebo natáčeli svoje šťastné okamžiky a sdíleli je na webu s ostatními. Chceme v tom určitě pokračovat a pokusit se s našimi fanoušky vytvořit největší galerii fotek šťastných okamžiků,“ dodává.  
 
Zatím poslední nahrávka Chinaski nazvaná Rockfield, která vyšla předloni, se záhy po vydání stala platinovou a nejprodávanější v České republice. Úspěšné byly i albové singly Víno, Každý ráno nebo Slovenský klín, které se staly dlouhodobě nejhranějšími písněmi českých rádií. Za album, které vyšlo i na vinylu, kapela získala tři nominace na Anděla a ze slavnostního ceremoniálu si odnesla sošku za Nejlepší skupinu.
 

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 20. 2. do 27. 2. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Lenka Srovnalová. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam