SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Pavla Calty

Pavel Calta (Foto: pavelcalta.cz)Pavel Calta (Foto: pavelcalta.cz)
Pavel Calta (Foto: pavelcalta.cz)
Soutěž 7. 3. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Přinášíme Vám soutěž o vstupenky na koncert mladého písničkáře Pavla Calty, který nese název Momenty tour 2017. Ve Zlíně zahraje 24. 3. 2017 a rozezpívá celý Fénix club ve Zlíně. Před časem jste ho mohli vidět a slyšet v soutěži Česko Slovensko má talent, v níž skončil v semifinále, zapsal se tak do širokého povědomí.

První samostatné turné zpěváka, kytaristy a autora svých textů i hudby. Pavel Callta a hodinový koncert se svojí kapelou ve vašem městě. Představí jak známější skladby, jako je Terapeut, Propojeni, Mami, Tak Promiň a další, tak i zbrusu nové songy z druhého připravovaného alba, které vyjde během roku 2017. Srdečně vás zveme. Bližší info na stránkách Fénix clubu, který v den koncertu otevře své brány v 20.00, start koncertu je plánován na 21.00. Nemáte ještě vstupenky a nechce se vám soutěžit? V předprodeji na pokladně Golden Apple Cinema za 160 Kč, na místě pak za 200 Kč.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 7. 3. do 12. 3. 2017, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Alice Krutilová, Radim Jemelka. Gratulujeme!

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam