SOUTĚŽ: Městské divadlo Zlín a Světový den divadla

Srpen v zemi indiánů (Foto: Městké divadlo Zlín)Srpen v zemi indiánů (Foto: Městké divadlo Zlín)
Srpen v zemi indiánů (Foto: Městké divadlo Zlín)
Soutěž 27. 3. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Divadlo žije! 27. 3. je již od roku 1962 uznáván jako Světový den divadla. Pojďme jej tedy oslavit! Zlin.cz ve spolupráci s Městským divadlem Zlín Vám přinášejí soutěž o vstupenky na pichlavou tragikomedii Srpen v zemi indiánů, kterou můžete shlédnout ve Velkém sále 28. 4. 2017 od 19 hodin.

Drama Tracyho Lettse patří k nejoceňovanějším divadelním textům současnosti. Svědčí o tom i Pulitzerova cena, kterou získalo v roce 2008, jeho skvělé filmové zpracování s Meryl Streep a Julií Roberts v hlavních rolích, obrovský úspěch na Broadwayi, ale i na českých jevištích.

Pod jeho tajuplným názvem tepe příběh jedné rodiny, kterou po letech svedla dohromady překvapivá zpráva – ztratil se otec. Otec tří sester, kolem jejichž nelehkých, a přece všem tak důvěrně známých životních osudů autor příběh sestavil. Proč důvěrně známých? Rodinná traumata, odpuštění, vzájemná starostlivost i nepochopení, zklamané lásky i víra v lepší budoucnost – to všechno utváří rodinný život nejen v americké prérii, ale i mezi zlínskými kopci. Skvěle napsané dialogy a plnokrevné postavy navíc představují výzvu, po které prahne snad každý herec. A divák se pak má určitě na co těšit.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 27. 3. do 2. 4. 2017, 23:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Magda Kukučková. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam