Užíjte si první ročník vybarveného běhu ve Zlíně

RUN IN COLORS (Foto: runincolors.cz)RUN IN COLORS (Foto: runincolors.cz)
RUN IN COLORS (Foto: runincolors.cz)
Komerční sdělení 14. 6. 2017 | Zdroj: RUN IN COLORS

24. 6. 2017 se ve Zlíně před Baťovou vilou uskuteční vůbec poprvé barevný běh RUN IN COLORS, jejímž partnerem je i Zlin.cz. A o co se že vůbec jedná? RUN IN COLORS je pětikilometrový běh (nikoliv závod, čas není oficiálně měřený) spojený s průběžnou a závěrečnou explozí všech druhů barev.

Zvládne ho opravdu každý, můžete klidně jít po rukou, plazit se, válet sudy či pouze jít, hlavní je oprostit se od všech starostí a spontánně si užít barevné řádění! Cílem je pobavit se s přáteli, užít si společný den na maximum a přitom udělat něco velmi záslužného, a sice přispět na charitativní účely, konkrétně na Nadační fond Společně k úsměvu, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a mladým dospělým.

Akce startuje v 12.30 hodin a kromě samotného běhu a barev se můžete těšit na bohatý doprovodný program, jehož vyvrcholením bude koncert Bena Cristovaa. Celým dnem bude provázet duo Pivoth & DJ Fliptyck.

Zaregistrovat se či zjistit více informací můžete na www.runincolors.cz. Podívejte se na video z Plzně a nahlédněte do fotogalerie níže.

Video

 

Fotogalerie

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam