SOUTĚŽ: Máme pro vás dvě vstupenky na vyprodaný festival MASTERS OF ROCK 2017 ve Vizovicích

Ilustrační foto (Foto: www.mastersofrock.cz)Ilustrační foto (Foto: www.mastersofrock.cz)
Ilustrační foto (Foto: www.mastersofrock.cz)
Soutěž 3. 7. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Již XV. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open air festivalu Masters of Rock, proběhne v důvěrně známém a oblíbeném prostředí ve Vizovicích.

Zlin.cz vám spolu s Pragokoncertem přináší soutěž o dvě vstupenky na tento nepřekonatelný rockový open-air festival. Tradičně se na Valašsko kromě domácích příznivců mnoha rockových a metalových žánrů vydají i fandové z více než 35 zemí světa a to i ze vzdálených destinací jako např. USA, Austrálie, Korea, Izrael či Kanada. Fanoušci přijíždějí nejen kvůli muzice, kterou více než dvěma desítkám tisíc návštěvníků ze dvou pódií pošlou ta největší jména současné metalové scény, ale taky pro vynikající atmosféru!

O vaši zábavu se letos postarají například SABATON (SWE), RUNNING WILD (GER), KREATOR (GER), EDGUY (GER), SAXON (UK) a další.

Kromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny další "atrakce", které jen dokreslí víkend.

Další informace naleznete na oficiálním FB profilu.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 3. 7. do 6. 7. 2017, 23:59 hod. Dvě vstupenky vyhrává 10. správná odpověď. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherce: Milan Gröger. Grautujeme!

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam