SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na koncert Jiřího Schmitzera ve Zlíně

Jiří Schmitzer (Foto: Fénix club Zlín)Jiří Schmitzer (Foto: Fénix club Zlín)
Jiří Schmitzer (Foto: Fénix club Zlín)
Soutěž 9. 10. 2017 | Zdroj: Zlin.cz

Zveme vás na koncert českého písničkáře JIŘÍHO SCHMITZERA, který se uskuteční v sobotu 14.10. ve zlínském klubu Fénix! Soutěžte s námi a s trochou štěstí si užijete koncert úplně zadarmo!

Jiří Schmitzer – český herec a písničkář, syn Jiřího Sováka na Přehradě Les Království, v Štěrbově vile. DAMU absolvoval v roce 1974, poté hrál v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. Od roku 1985 je členem souboru Studia Ypsilon. Ve filmu debutoval v roce 1970. Hrál ve slavných filmech Marečku, podejte mi pero! (kde hrál syna svého vlastního otce), Postřižiny, Slavnosti sněženek, Vesničko má středisková, Černí baroni, Báječná léta pod psa, Kytice, Chalupáři (kde hrál vnuka svého vlastního otce), Kanárek, Kráska v nesnázích a mnoha dalších. V roce 1997 získal jako „nejlepší herec v hlavní roli" ve filmu Bumerang Českého lva. Působí také jako skladatel, skládal hudbu pro divadelní inscenace (mj. i pro Národní divadlo). V Štěrbově vile na Přehradě Les Království se představí jako písničkář se svými převážně humornými písničkami. Vydal již čtyři alba. Zpíval také na albu Bratří Ebenů Já na tom dělám a Ebeni v zahradě. U mladší generace je známý hlavně díky písni Máte na to? („Prdel"). Tak přijďte, bude to opravdu stát za to! Klub otevřen od 19.00, koncert začne ve 20.00 a je k sezení.

Předprodej v Golden Apple Cinema a na mailu lena@fenixclub.cz, cena lístku v předprodeji 210 Kč, na místě 270 Kč.

Soutěž

  

Antispam

Soutěž probíhá od 9. 10. do 12. 10. 2017,11:59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž ukončena. Výherci: Ivana Zmožnková, Eva Hyblerová, Petr Horák, Jaromír Zigler. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam