Zájemci o studium mohou navštívit Univerzitu Tomáše Bati

Ilustrační foto (Foto: UTB)Ilustrační foto (Foto: UTB)
Ilustrační foto (Foto: UTB)
Co se děje 7. 2. 2018 | Autor: Frolová Irena

ZLÍN – Den otevřených dveří na všech svých fakultách pořádá v pátek 9. února 2018 Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, včetně jedné ze svých fakult sídlící v Uherském Hradišti, informovala server Zlin.cz mluvčí univerzity Andrea Kadlčíková.

Zájemce o studium zve univerzita na zajímavý program, prezentace o studiu a prohlídky svých budov a vybavení.

Uchazeči o studium se mohou přijít podívat na jednotlivé fakulty ve Zlíně a v Uherském Hradišti. Prezentace o studiu pro ně budou připraveny vždy v 10, ve 12 a ve 14 hodin. Následovat budou prohlídky učeben, laboratoří a ateliérů. "Budou se jim věnovat pedagogové i stávající studenti a budou se moci zeptat na vše, co je o studiu zajímá," přislíbila kancléřka Andrea Kadlčíková.

Všechny fakulty mají na Dny otevřených dveří připraven lákavý doprovodný program: Fakulta humanitních studií nabídne uchazečům prohlídku svého nového sídla na Štefánikově ulici ve Zlíně a výstavu Eva Jiřičná: schodiště, Fakulta aplikované informatiky na J. Svazích ve Zlíně si připravila soutěže robotů, tzv. robogames. Zájemci o studium na Fakultě multimediálních komunikací (pouze studijní program Mediální a komunikační studia) si budou moci vyzkoušet kreativní testy, nahlédnout do výuky a mluvit se studenty o životě na fakultě. Podobně tomu bude na Fakultě technologické, kde si uchazeči budou moci popovídat se stávajícími studenty ve studentské kavárně. Čekají na ně také pokusy a soutěžní kvíz. Fakulta managementu a ekonomiky poskytne navíc informace o možnostech výjezdů do zahraničí a o spolupráci s praxí. Také na Fakultě logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti budou mít uchazeči možnost promluvit si se stávajícími studenty a prohlédnout si výukové prostory a zázemí pro studium. "Na všech fakultách budete mít možnost zažít atmosféru vysokoškolského života na vlastní kůži. Přijďte se k nám podívat, velmi se na vás těšíme," pozvala kancléřka.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam