Absolutní headlinerem festivalu Masters of Rock jsou legendární HELLOWEEN – Pumpkins United

Zdroj:  Pragokoncert Bohemia, a.s.Zdroj: Pragokoncert Bohemia, a.s.
Zdroj: Pragokoncert Bohemia, a.s.
Komerční sdělení 2. 7. 2018 | Zdroj: redakce

XVI. ročník jedné z největších kulturních akcí u nás vypukne už za pár dní. Nejoblíbenější rock metalový festival startuje už ve čtvrtek 12. července a až do neděle 15. července doslova ovládne město Vizovice.

Hlavní hvězdou Masters of Rock bude speed – power metalová legenda HELLOWEEN.
Sestava, která nahrála legendární dva díly „Keeper of the Seven Keys“, se sejde opět na jednom pódiu. Původní členové, zpěvák Michael Kiske a kytarista a zpěvák Kai Hansen, se po dlouhých letech opět změnili na tykve a pod hlavičkou PUMKINS UNITED vystoupí reunion HELLOWEEN ve Vizovicích. Na Ronnie James Dio Stage open air festivalu Masters of Rock se tak setkají aktéři minulé i současné éry a bude se jednat o skutečně mimořádnou show.
Pro fanoušky je připraveno zcela exklusivní a úchvatné vystoupení s krásnými animacemi, dokonalými světelnými efekty, parádní choreografií a obrovskou produkcí s historickými záběry a sestřihy z kapelního života na obří LED obrazovce.
Metalová legenda Helloween v současném reunionu Pumpkins United vzkřísila legendární historický set list skladeb a ten přiveze v pátek 13. července do Vizovic.

Video

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam