Policie pátrá po Petrovi Ryšavém ze Zlína, z domu odešel minulý čtvrtek

Hasiči a policie 15. 8. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKO – O pomoc při pátrání po dvaačtyřicetiletém ze Zlína žádají veřejnost zlínští policisté. Rodina o něm nemá zprávy už pět dní, informovala server Zlin.cz Monika Kozumplíková.

"Prosíme veřejnost o pomoc při pátrání po dvaačtyřicetiletém muži, Petrovi Ryšavém ze Zlína. Muž odjel z domu ve čtvrtek 9. 8. 2018 ve 14 hodin s tím, že jede na Mladcovou. Tam ale nedorazil. Manželka se mu od 17 hodin již nedovolala," uvedla Kozumplíková.

Hledaný muž je vysoký 178 centimetrů, obézní postavy, má krátké hnědé vlasy. Na sobě měl bílé tričko se světle modrým nápisem, barevné plátěné kostkované šortky s kombinací barev: bílá, zelená, modrá, a černé nazouvací gumové boty. Měl by u sebe mít černý batoh a veškeré osobní doklady a také doklady od vozidla, kterým odjel. Jedná se o osobní vůz Citroen C4 Picasso barvy fialová metalíza.
Podle dosavadních zjištění by se muž mohl pohybovat na Kroměřížsku nebo na Vsetínsku.

"Pokud Petra Ryšavého nebo jeho automobil spatříte, volejte, prosím, na linku tísňového volání policie – 158 nebo přímo kriminalistům na telefonní číslo 974 666 338," požádala veřejnost Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam