5 tipů kam za sportem o víkendu na Zlínsku

Foto: Tenšin dódžóFoto: Tenšin dódžó
Foto: Tenšin dódžó
Sport 4. 10. 2018 | Autor: Jitka Galetková

ZLÍNSKÝ KRAJ - Veřejná ukázka bojových umění, volejbalová extraliga, rugby, 35. ročník akce Běh městem Valašské Meziříčí, hokejová a fotbalová extraliga. To jsou sportovní možnosti na Zlínsku, které se uskuteční tento víkend, a vy je můžete navštívit ať už jako aktivní účastník, nebo jako spokojený divák.

Již 35. ročník Běh městem Valašské Meziříčí odstartuje v neděli 7. 10. na náměstí ve Valašském Meziříčí v 10.30, trasa dlouhá asi 10 km povede po místních komunikacích a je rozdělena do několika kategorií od žáků až po závodníky nad 60 let.

Doslova ragbyový víkend se uskuteční na stadionu mládeže ve Zlíně. V sobotu 6. 10. se zde odehraje turnaj Oblastního přeboru Moravy mladších žáků a přípravek a právě zde budou vysláni nejmladší ragbisti všech moravských klubů. A hned následující den v neděli, 7. 10. od 14.00 se poprvé v historii střetne A-tým RC Zlín proti RC České Budějovice. Více informací o rugby najdete na http://www.zlinrugby.cz/pozvanka-na-ragby33

Pokud zvažujete začít s bojovým uměním a nevíte si rady, spolek Tenšin dódžó chystá v neděli odpoledne 7. 10. v 16.00 veřejnou ukázku bojových umění. Zde budou představeny zejména ty, kterým se spolek věnuje (aikidó, džódó, iaidó, naginata). Vstup na tuto akci je zdarma, více na http://tenshin.cz/index.php/2018/10/03/verejna-ukazka-bojovych-umeni/.

Páteční podvečer je možné strávit i na zlínském zimním stadionu, kde se v sedmém kole hokejové extraligy utkají týmy PSG Berani Zlín proti HC ŠKODA Plzeň, začátek klání je v 17.30, na zápas je možné koupit vstupenky v předprodeji na https://www.hokej.zlin.cz/zapasy.asp?stats=&sezona=2019&kde=doma&druzstvo=&souper=.

Ve stejný den v 18.00 si přijdou na své i fanoušci fotbalu. Na Letné ve Zlíně se utká FC Fastav Zlín a FC Slovan Liberec.

A pozdní páteční odpoledne bude patřit i volejbalovým fanouškům, kteří mohou svůj volejbalový tým přijít podpořit v pátek 6. 10. v 17.00 do Sportovní haly Euronics, kde se proti sobě postaví Fatra Zlín a SKV Ústí nad Labem.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam