Z Hradce Králové bez bodů, náprava s Karlovými Vary žádoucí

Jakub Ferenc (Foto: Zlin Press)Jakub Ferenc (Foto: Zlin Press)
Jakub Ferenc (Foto: Zlin Press)
Sport 3. 11. 2018 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Z Hradce Králové se vraceli zlínští Berani s pocity ne dobrými. Nad hokejem ale čněla jiná věc. V hlavní roli robustní obránce Jakub Ferenc a jeho neúmyslný ale hodně nešťastný zákrok na domácího útočníka Mateje Pauloviče.

Ten zůstal chvíli před koncem bezvládně ležet na ledě a nevypadalo to vůbec dobře. "Chrčel, zmodral, naštěstí se pak probral, nebylo mi vůbec dobře, rozhodně jsem mu nechtěl ublížit, Jsem rád, že to v rámci možností dopadlo dobře," svěřil se klubovému webu Ferenc.

Na hřišti byli Zlíňané domácím více než vyrovnaným soupeřem, spálili řadu šancí a tak cestovali pozdě večer páteční nocí s vědomím porážky 2:4.

Hned v neděli by to mohli napravit. Na půl čtvrtou odpoledne si pronajali led společně s týmem Karlových Varů.

Ten zrovna přišel o dlouhodobou neporazitelnost, bude ovšem hodně tvrdým oříškem. Už teď se hraje o účast v elitní desítce. A Karlovarští přijedou nejen s bojovnou náladou a vírou ve vlastní kvalitu, ale mimo jiné i  se známými ex zlínskými tvářemi. Třeba Vlachem, Rachůnkem, Šenkeříkem či Balánem.

Tak pro zajímavost. Komupak budou fandit třeba takoví zlínští hokejoví manželé Rostislav a Jana Vlachovi, rodiče syna útočníka Romana? Anebo Šenkeříkovi, táta a máma obránce Petra?

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam