10 tipů na vánoční dárek: věnujte zážitek z Beskyd

Zdroj: Resort ValachyZdroj: Resort Valachy
Zdroj: Resort Valachy
Komerční sdělení 19. 11. 2018 | Zdroj: Martina Žáčková

Už přemýšlíte o vánočních dárcích? Vánoce jsou skvělou příležitostí dát lidem kolem vás najevo, že je máte rádi a že na ně myslíte. Co když už ale vaši blízcí „všechno mají“ a „nic nepotřebují“?

Dárkem v podobě zážitku určitě nešlápnete vedle. Exotická masáž, degustační večeře o šesti chodech, relaxační víkend nebo třeba setkání s Ladislavem Špačkem či pobyt pro sportovce: ve vyhlášeném Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích najdete tipy pro celou rodinu. Poukazy si navíc můžete snadno objednat on-line na webu. Nechejte se inspirovat 10 nejlepšími tipy:

Wellness pobyty v hotelech Lanterna a Horal

Hotely Lanterna a Horal jsou oblíbeným cílem milovníků relaxace. Pokud chcete blízkým věnovat skutečně hodnotný odpočinek, je to jasná volba. Pobyty zde vždy zahrnují snídani, večeři a neomezený vstup do wellness.

Wellness den pro zdraví  NEJPRODÁVANĚJŠÍ POUKAZ

Celodenní pobyt bez ubytování v relaxačním centru Wellness Horal zahrnuje masáž či beauty ošetření a tříchodový oběd za cenu od 1 290 korun. Součástí Wellness Horal jsou tři termální bazény, fitness centrum a saunový svět s nabídkou masáží a saunových rituálů.

Resort Valachy Velké Karlovice

Romantické hýčkání pro dva ve Spa hotelu Lanterna

Nejoblíbenější pobyt pro páry v hotelu Lanterna se snídaní do postele, šestichodovou večeří, masáží, beauty ošetřením a neomezeným vstupem do L-Spa a Wellness Horal. Ideální i jako svatební dar!

Degustační večer s etiketou Ladislava Špačka

Setkání s „mistrem etikety“ je příležitostí osvěžit si zásady společenského chování a stolování u degustační večeře ve Spa hotelu Lanterna. Termíny pro rok 2019: 1. 5. a 14. 12.

Zážitkové menu ve Spa hotelu Lanterna

Ideálním dárkem pro náročné gurmány je poukaz na degustační menu o šesti chodech v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Na své si přijdou i milovníci vína: v hotelové vinotéce je zastoupeno 52 vinařství z 9 zemí světa.

Resort Valachy Velké Karlovice

Běžecká škola Miloše Škorpila  - nově i pro začátečníky

Věnujte pobyt zasvěcený běžeckému tréninku s nejznámějším českým koučem a také kvalitní relaxaci. Letos nově je vypsán i termín pro úplné začátečníky (22. – 25. 4.)

Kurz pečení valašských frgálů

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky a kuchaře. Tříhodinové kurzy pod vedením profesionální pekařky Resortu Valachy se konají každou sobotu od dubna do listopadu.

Pobyty s výukou angličtiny  NOVINKA

Programy Angloville pro jednoho až dva žáky s rodilým mluvčím, spojené s pobytem v Spa hotelu Lanterna, umožňují skutečné „vnoření“ do jazyka, to vše se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do wellness.

Resort Valachy Velké Karlovice

Škola běžeckého lyžování ve Spa hotelu Lanterna

Tip pro ty, kteří se chtějí naučit na běžkách nebo se zdokonalit. Pobyt ve Spa hotelu Lanterna v lednu 2019 vedou zkušení lektoři, v ceně je i neomezený wellness.

Startovné na VALACHY TOUR

Darujte startovné na sportovní seriál pořádaný Resortem Valachy. Jde celkem o pět akcí během celého roku - závod na běžkách, v běhu, maratonu horských kol, duatlonu a triatlonu Valachy Man.

Hodnotové poukazy

Pokud si nejste jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, zvolte poukaz v nominální hodnotě. Obdarovaný si sám vybere, za co jej utratí.
Všechny poukazy můžete objednat snadno on-line na webu Resortu Valachy.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam