Zlínský kraj získal stříbro

Radní Jan Pijáček (vlevo) převzal ocenění pro kraj. (Foto: archiv pořadatelů)Radní Jan Pijáček (vlevo) převzal ocenění pro kraj. (Foto: archiv pořadatelů)
Radní Jan Pijáček (vlevo) převzal ocenění pro kraj. (Foto: archiv pořadatelů)
Okno do kraje 12. 4. 2019 | Zdroj: Helena Mráčková

ZLÍNSKÝ KRAJ - Dvě stříbrné medaile v 7. ročníku celostátní ankety Kraj mého srdce za rok 2018 získal Zlínský kraj, a to ve dvou kategoriích: „Folklor a tradice“ a „Lázně, lázeňství, wellness“. Ceny převzal radní Jan Pijáček, zodpovědný za cestovní ruch a řízení dotačních programů.

„Velmi si vážím ocenění Zlínského kraje v této prestižní anketě, v níž jsme za rok 2018 docílili vzestupu ve všech kategoriích. To, že jsme se v lázeňství umístili hned za ´lázeňským gigantem´ – Karlovarským krajem – vnímám jako velikou čest a uznání vysoké kvality služeb lázeňství v našem kraji. Je to ocenění všech, kdo v této oblasti podnikají, pracují a snaží se o maximální spokojenost klientů, kteří to pak v anketě také umí ohodnotit,“ řekl radní Jan Pijáček. Zlínský kraj zaznamenal oproti minulým ročníkům vzestup i v dalších kategoriích, jako je například pěší turistika, výlety s dětmi, cykloturistika, zimní dovolená, letní dovolená, památky a historická místa.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam