Ve Zlíně otevřeli největší vzorkovnu kamenných obkladů v ČR

Foto: Kamenné obklady ŘEPAFoto: Kamenné obklady ŘEPA
Foto: Kamenné obklady ŘEPA
Komerční sdělení 10. 4. 2019 | Zdroj: Redakce

Jste milovníkem designu, co se bydlení týká? Hledáte způsob jak ozdobit vaši fasádu nebo vylepšit některou z vašich stěn v interiéru? Tak to by vám určitě neměla uniknout následující zpráva. Firma Kamenné obklady ŘEPA, která dříve sídlila v lokalitě Prštné, nyní otevřela zbrusu novou vzorkovnu. Ta je, co do počtu vystavených vzorků i do své velikosti, největší svého druhu v ČR. Nachází se v lokalitě „na Majáku“ hned vedle stavebnin a údržby silnic. Je to kamenná prodejna v pravém slova smyslu, protože tady najdete přes 330 druhů různých obkladů z přírodního i umělého kamene.

Firma chtěla zákazníkům nabídnout něco, co jinde neuvidí. „Chtěli jsme docílit toho, aby se k nám sjížděli zákazníci z celé republiky, což se nyní děje,“ vysvětluje majitel obchodu David Řepa a dodává: „Naše obklady se dají použít do interiéru i do exteriéru, prakticky všude, kde si vzpomenete. To znamená, že si u nás přijde na své opravdu každý. Odlišit jsme se chtěli hlavně nadstandardní šířkou sortimentu a dále pak velikostí vystavených vzorků. Každý typ máme vylepený poctivě ve velikosti 1 m2, což je v jiných obchodech spíše rarita. Díky tomu je krásně vidět celková struktura a barevnost každého vystaveného kamenného obkladu“.

Obkladový kámen se dá rozdělit do dvou skupin. Na přírodní a umělý. Jak již název napovídá, tak přírodní kámen je vyroben z pravého kamene. Nejčastěji z břidlice, kvarcitu či pískovce. Jsou to vlastně slepené úlomky kamenů, které jsou naformátované to tvaru obkladaček. Kdežto umělý kámen je vlastně obklad vyrobený z betonu či sádry. Jedná se o přesné 3D imitace kamene, které nabízí mnoho odstínových i strukturálních variant. Sádrový obklad má své místo pouze v rámci interiéru a oceníte ho díky své nízké hmotnosti. Betonový obklad je lehčený konglomerát, který lze použít v rámci venkovních i vnitřních aplikací.

Kamenné obklady působí velice moderně na fasádě domů, kdy se nejčastěji kombinují s tradiční fasádními omítkami, nebo třeba s dřevěnými palubkami. Lepit se dají dokonce i na zateplení. Další oblíbenou aplikací je obložení krbu, potažmo krbové obezdívky. Krb se tak rázem stane dominantou celé místnosti a zaujme na první pohled. Takový obklad ze štípaného kamene dokáže parádně oživit také stěnu v obývacím pokoji nebo třeba v ložnici. V rámci interiérových aplikací je neméně důležité zvolit vhodné nasvícení kamene, které dokáže rafinovaně podtrhnout výsledný efekt a obkladu tak dovolí vyniknout.

V nové vzorkovně najdete navíc nabídku cihlových obkladů, dřevěných obkladů, zateplovacích obkladů typu Lite panel a spoustu dalších doplňků. Pokud ale obchod nabízí tak široký sortiment, jak dlouhé budou potom dodací lhůty? Majitel odpovídá: „U všech obkladů náš zákazník čeká zhruba 1 týden na vychystání či dovoz zboží až domů. Pokud se jedná o větší množství, či nějaký méně obvyklý obklad, tak je to většinou do dvou týdnů. Žádné měsíční dodací lhůty se tedy nekonají. Zákazníci také mohou využít naši akci, kdy při objednávce nad 30 tisíc mají od nás dopravu zdarma až domů“.

Zveme Vás na tuto vskutku kamennou expozici na ulici Březnická 5461 ve Zlíně. Právě zde má nová vzorkovna své sídlo. Firma Kamenné obklady ŘEPA se těší na vaši návštěvu a pan majitel uzavírá: „Budeme rádi, když se lidé přijdou klidně jenom podívat, inspirovat se, nebo se jen tak o něčem poradit s obsluhou. Vítání jsou u nás všichni“.

Kamenné obklady ŘEPAhttps://www.obkladyrepa.cz/

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam