10. ročník festivalu Busfest to rozjede už za pár dní

Zdroj: Archiv BusfestZdroj: Archiv Busfest
Zdroj: Archiv Busfest
Komerční sdělení 16. 4. 2019 | Zdroj: Margaréta Midliková

Hudební festival Busfest odtajnil všechny svoje interprety a návštěvníci se mohou těšit na  opravdu  velká  jména  české  scény.  Nezapomenutelnou  jízdu  pod  taktovkou studentů  Fakulty  multimediálních  komunikací  Univerzity  Tomáše  Bati  ve  Zlíně  si budete moci užít už 27. dubna 2019.

V  sobotu  27.  dubna  2019 se roztočí kola tří zlínských trolejbusů, které s sebou již podesáté přivezou neobvykle ujetou párty. "Kulaté narozeniny Busfestu budou párty, na kterou se nezapomíná. Tento rok je jiný než ty ostatní a byla by škoda,  kdybys nenastoupil," říká hlavní manažerka projektu Eliška Janáková.

Na palubě se představí tři známí čeští interpreti. V rappovém trolejbusu zarecituje MC Gey, který je český rapper, básník, ilustrátor a spisovatel, jež miluje trolejbusy a párty v nich, a tak se rozhodl, že jednou mu Busfest nestačil. Rockový trolejbus bude patřit žižkovskému seskupení Baro  Chandel, jejichž kytarové riffy otřesou základy Zlína. Reggae zpěvák a producent Cocoman zase přinese za jakéhokoliv počasí do svého trolejbusu slunce a pozitivní vibrace.

Před nosem si ale nenechte ujít ani doprovodný program na Točně pod sportovní halou. Ten začíná již od 14:00, kde se ve spolupráci se zlínským Majálesem uskuteční Starobrno soutěž kapel. V jejich souboji budou létat jiskry jako od trolejí. Kromě toho k poslechu zahraje ostravská kapela February, která jede na vlně indie-post rocku. Žádný festival by nebyl úplný bez dojezdové afterparty. Ta se bude konat v klubu Fénix. Ve svém lásku-šířícím kázání budou pokračovat pánové Messenjah, Cocoman a Dr. Kary v seskupení Nevereš. DJ Hlavana servíruje svou selekci v barvách hip-hopu,  rapu,  ale  i  dubstepu  či  electra. GNRLY   pantherz,  jakožto  tříčlenný experimentální  projekt,  odprezentuje  svou  představu  basshousového  setu  řízlého dubstepem a trapem. Posledním aktem celého programu budou vyslanci žánru drum and  bass,  producenti,  DJs  a  hlavně  sehraní  kamarádi  a  kolegové Meph  b2b Phonetick.

Jízdenky na festival jsou v prodeji za cenu 249 Kč, jestli jste si  ji ale nestihli koupit, nezoufejte,  máme  pro vás ještě vstupenky na samotnou afterparty, které si budete moct  koupit  přímo  večer  v  klubu.  Sledujte  oficiální  webové  stránkyFB  page,  či Instagram, ať vám nic neuj(e)de!

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam