Pěkná podívaná, dobrý konec: Berani utrkali Kometu 5:4

ZLÍN - Málem měli vyhráno a málem hořce plakali. Zlínští hokejisté v předehrávce 21. kola Tipsport extraligy výborně začali, chvíli zaváhali, dobře pokračovali...a nakonec šťastně vyhráli.

Před zimním stadionem hodně pršelo a jako odměnu za věrnost připravili domácí fandům velmi pěkné představení do 14. do 20. minuty.

To se postupně do branky hájené brněnským náhradníkem Klimešem trefili Šlahař, Honejsek a Kubiš. Mezitím ještě jeden gól Honejska neplatil, pomohl si šikovným kopem nohou.

V začátku druhé třetiny ovšem velká změna. V brněnské kleci Vejmelka a exzlínský Holík podstatně a rychle snížil dvěma zásahy na 3:2.

Odpověď Beranů byla dokonalá.

Nejdříve Dufek a pak Clairaeux vyvedli beraní stádo do vedení 5:2.

Hruška ale do přestávky zase snížil a ve třetí třetině, konkrétně v 55. minutě, už „napsal“ druhým gólem skóre 5:4.