12 tisíc baněk na jednom místě. Podívejte, jak vypadá nejvánočnější bar ve Zlíně

ZLÍN - Nejvánočnější bar ve Zlíně. Takové označení si v minulých dnech vysloužil Bar 1931 v Obchodním domě Zlín. Když sem nahlédnete, hned pochopíte, proč. Prostory baru před začátkem adventu prozářilo rekordních 12 tisíc baněk. Unikátní výzdoba vznikla ve spolupráci s předním tuzemským výrobcem baněk Irisa Vsetín a Svatebním ateliérem Svatebnění. Ozdoby v jemných odstínech hnědé, opálové a stříbrné barvy v kombinaci s lustry, světýlky a dalšími dekoracemi tvoří neobyčejnou atmosféru, díky níž bar přitahuje pozornost kolemjdoucích.

Podívejte se sami, jak to nyní v baru vypadá.

Pokud chcete nejen nahlédnout, ale také si chvíli posedět pod tak netradiční výzdobou, nezapomeňte, že:

  • Bar 1931 má otevřeno denně již od 11:00
  • Od 11:00 do 14:00 si tu můžete dát polední menu – stejné, jako se servíruje v Bistrotéce Valachy
  • Odpolední posezení si můžete zpestřit šálkem kávy, punčem nebo vyhlášeným dezertem z Bistrotéky
  • Od 15:00 do 19:00 platí „happy hour“ na vybrané koktejly za 95 Kč
  • K večernímu posezení ochutnejte nové drinky ze zimního cocktail menu
  • V baru se vaří i večer: můžete si tu objednat speciality stálého menu Bistrotéky Valachy
  • Tip pro posezení s přáteli: degustační rumové sety na různá témata obsahují pět vzorků a k tomu lehké občerstvení – ideální pro vánoční párty

Více na webu Baru 1931

O vánoční výzdobě Baru 1931

Jak prozradil šéf marketingu a obchodu Irisy Vlastimil Juřička, baňky, které zdobí Bar 1931, mají hodnotu téměř půl milionu korun. „Do takové spolupráce jsme šli poprvé a z výsledku mám velkou radost. Vnímám to i jako hold poctivé ruční práci, na které si v Irise zakládáme,“ dodal Juřička.

Irisa vyráběla baňky pro Bar 1931 celý jeden měsíc. Následná instalace si vyžádala čtyři dny a práci desítek rukou: každou baňku bylo potřeba opatrně navázat na závěsný drátek a uchytit do speciální sítě na stropě, na závěr přibyly ještě dekorace. „Do zdobení se zapojili kolegové a kolegyně napříč bistrotékou, bylo to pracné, od rána do večera, ale stálo to za to. Věříme, že se Zlíňané přijdou pokochat a užít si neobyčejnou sváteční atmosféru,“ dodala Simona Stavjaňová, manažerka Bistrotéky Valachy, jíž je Bar 1931 součástí.

Vánoční trhy a kolo u Obchodňáku

Ze zajímavostí adventu u Obchodního domu Zlín vše. „Nejvánočnější“ bar doplní vánoční trh se stánky s občerstvením, vánoční strom a opět se roztočí i vánoční vyhlídkové kolo.

Kdo si chce „vánočně“ pochutnat, může zajít v neděli 4. prosince na adventní brunch Bistrotéky Valachy do Galerie Desítka v nejvyšším, desátém podlaží Obchodního domu. Tématem budou „Vánoce letem světem“, návštěvníci díky tomu ochutnají tradiční vánoční speciality různých zemí.

Na Štědrý den 24. prosince bude Bistrotéka Valachy opět nabízet šnečí speciality všem kolemjdoucím, kteří si budou chtít zpestřit čekání na večerní nadílku procházkou Zlínem a lehčím postním obědem.

Zajímavostí a lákadlem adventu u Obchodního domu jsou i čtyři venkovní zahrádky u gastro podniků. Na většině z nich si díky zastřešení či vyhřívání mohou návštěvníci posedět s výhledem na vánoční kolo doslova za každého počasí.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->