3 tipy na romantické zásnuby na Zlínsku

ZLÍNSKÝ KRAJ - Patříte mezi ty, kteří touží zpečetit svou lásku a vybrat některé z magických dat, s nimiž se letos roztrhl pytel? Hledáte perfektní romantické místo pro nezapomenutelné zásnuby na Zlínsku? Věřte, že v tomto nádherném kraji se dokonalých míst najde celá řada. Podívejte se s námi na ta nejlepší.

Romantika ve Zlínském mrakodrapu

Jistě víte, že Zlín proslul výrobou obuvi a za první republiky byl moderním obuvnickým centrem Československa. Do dnešních dnů se zachoval výdobytek tehdejší architektury z pera architekta Karfíka – Jednadvacítka aneb Zlínský mrakodrap. Využijte kouzlo kanceláře šéfa firmy Baťa a poklekněte v ní na jedno koleno. Z kapsy pak vytáhněte zásnubní prsten s diamantem a položte tu významnou otázku. Věřte, že na kombinaci unikátní atmosféry a přelomového okamžiku vašeho života nikdy nezapomenete.

Romantika z lázeňské kolonády

Nejpůvabnější lázně zlínského kraje k žádosti o ruku přímo vybízejí. Zelená romantická zákoutí, krásná jezírka a fontány, elegantní kolonáda Luhačovic – stačí si zvolit, které místo je vám jako páru blízké, a zásnuby naplánovat. Jestliže hledáte spíš soukromí, zvažte pobyt v jednom z decentních lázeňských hotelů. Milovníci přírody by si u sebe měli schovat stříbrný prstýnek s vybraným  drahokamem a vyznat se ze svých citů na některé z přírodních krás v okolí. Romantické duše ocení Jezírko Lásky či Karolinčinu vyhlídku. Jen pozor na počasí – s předstihem si zkontrolujte radar.

Romantika z kroměřížských zahrad

Kroměříži se ne nadarmo přezdívá „hanácké Athény“. Barokní perla zapsaná na seznamu UNESCO se pyšní nádhernými zahradami a podzámeckým anglickým parkem s exotickými dřevinami. S trochou fantazie zajisté objevíte to pravé místo, kde požádat svou vyvolenou o ruku. Kromě úchvatných přírodních scenérií vás mohou zaujmout i elegantní hotely a útulné penziony. Výjimečnost chvíle doladí zlatý kroužek s jemně vybroušeným diamantem. Nezapomenutelný okamžik pak určitě oslavte v místních vinných sklípcích. 

Pro ty, kdo ze Zlínského kraje pocházejí, má specifické kouzlo jistě řada dalších míst. Ať už se jedná o to, kde jste se poprvé spatřili, kde jste si užili první schůzku, nebo vychutnali první polibek. Okamžik, kdy se zasnoubíte, by pro vás oba měl být nezapomenutelný.

--> --> --> --> -->