"Bílá" sezóna buší na dveře. Nezapomeňte na servis

Lyžaři a snowboardisté se nemohou dočkat. Sezóna jim už už začíná. Doslova buší na dveře. Jak se připravit na zimu plnou skvělých zážitků na svazích a bez úrazů? Z logiky věci platí. Začněte ve ski servisu.

Pravověrní vyznavači lyží i snowboardů to vědí. Není to tak, že se jednoho dne zajde do sklepa, naloží se náčiní a můžeme vyrazit. Profesionální sevis se určitě vyplatí.

Rušno už mají v těchto dnech z výše zmiňovaných důvodů ve ZLINSPORT SKI servis shopu ve Zlíně pod Jižními Svahy na ulici K Pasekám, nedaleko umělé horolezecké stěny. Majitel Robert Šperka s radami neváhá. A v tomto případě jste v dobrých rukou. „Lyžařštější“ rodinu byste ve Zlíně hledali jen ztěžka, děda i otec stáli u vzniku zdejšího lyžařského svahu, první ski servis provozovali na Dlouhé ulici u podjezdu ještě před rokem 1989, pokračovatel rodinné tradice má v oboru určitě co říci …

Jaké stěžejní služby nabízíte?

Zabýváme se především servisem lyží a snowboardů. Na profesionálním švýcarském stroji Montana upravujeme plochy skluznice i hrany, zapravíme případné díry ve skluznici, přidáme ruční voskování i seřízení vázání. To všechno je základ, mimo jiné k bezpečnému, ale také pohodlnému sjíždění svahů. Přípravu lyží a snowboardů opravdu doporučuji každému, sázíme na zkušenost profesionálů, chceme dbát na bezpečnost a komfort našich zákazníků. Pro úplnost, otevřeno máme denně od 13 do 18 hodin.

Stačí podle Vás tahle předsezonní příprava?

Samozřejmě záleží na tom, jak často a na jakém sněhu lidé jezdí, doporučuji třeba při časté jízdě na ledových plotnách stavit se v servisu i během sezóny, lyže i snowboardy uvedeme zase jednoduše do dokonalého stavu.

Rozsah služeb ale asi tímhle základním servisem určitě nekončí …

To samozřejmě ne, jsme také půjčovnou lyží pro děti a dospělé přes snowboardy, až po kompletní vybavení (lyžáky, hůlky, helmy). Prodáváme také použité lyže i doplňky ve velmi rozumných cenách. Vždy sázíme na kvalitu, stejně tak u kompletního zimního vybavení, mimo jiné i oblečení a dalších doplňků.

Ještě k servisu, žijeme uspěchanou dobu, jste schopni vyhovět zákazníkům i na počkání?

Určitě, to je naší snahou, vyhovíme každému. Zákazník si u nás může dát výbornou kávu a odchází zanedlouho s lyžemi připravenými na svah. Pohodlně u nás zaparkujete na vyhrazeném parkovišti. Pokud pojedete trolejbusem, vystoupíte na zástavce přímo u nás.

Nezapomínáte na nové adepty zimních sportů?

V žádném případě, za necelou tisícovku pujčíme kompletní vybavení na týdenní lyžařské kursy. K tomu naše specialita, když lyžování děti jak se říká chytne, mohou si u nás soupravu zakoupit. Půjčovné v tomto případě neúčtujeme.

Mimochodem, až se protrhne bílá peřina, kam se vydat, nemusí to být zrovna do Alp …?

Doporučuji třeba lažařskou školu v Trnavě, pár kilometrů za Zlínem, nebo lyžařskou školu na Zlínském Svahu. Výborné podmínky pro pokročilé, ale i začátečníky nabízí také Kohútka, kde poskytujeme veškeré servisní služby včetně půjčovny.

Rada na závěr? A také vlastně na začátek, co se sezóny týče?

Dbejte na bezpečnost, začněte cestu na vrchol svého umu na svazích v servisu, opravdu se to vyplatí.

www.zlinsport.cz

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’14228′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚581‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚14228‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-photogallery‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x