Přijďte darovat krev v rámci akce Půl litru naděje

Léto se blíží, s ním se na silnicích objevuje čím dál víc motorkářů a lidé plánují výlety za extrémními sporty. Tyto záliby jsou dost nebezpečné a bohužel se může stát, že někdo z Vašich známých bude potřebovat pomoc při záchraně života! Rádio Kiss Publikum proto již po několikáté organizuje akci Půl litru naděje.

Můžete bezplatně darovat krev na transfuzním oddělení Nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, v Uherském Hradišti a ve Vsetíně. Akce Půl litru naděje s rádiem Kiss Publikum je zacílena právě na období před letními prázdninami, kdy je krve nedostatek a může zachránit nejeden lidský život. Příkladem půjdou sami moderátoři rádia Kiss Publikum. O příjemnou atmosféru se postarají Kisspatrolky a budou odměňovat všechny, kteří se rozhodnou darovat  krev, drobnými pozornostmi.

Akce Půl litru naděje proběhne 12.6.2013 na Hematologicko-transfúzním oddělení Vsetínské nemocnice v čase 6.00 – 7.00, 13.6.2013 v čase 7.00 – 11.30 na Transfúzním oddělení nemocnice Uherské Hradiště a 14.6.2013 v čase 6.00 – 9.00 na TO Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Hematologicko-transfuzní oddělení Vsetínské nemocnice žádá zájemce o darovaní krve ve středu 12.června, aby předem kontaktovali oddělení na telefonním čísle 571 490 605. Děkujeme.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x