Směs na cukrovku a velká cholesterolová lež

Vážení, díky spirituálním vlastnostem Tulsi, jsem se spojil do záhrobí se stařečkem a zeptal jsem se ho, co říká na dnešní dobu. Zde je odpověď: „Mám dvě zprávy. Špatná je ta, že současná vláda presidentových odborníků přijme zákony a ty budeš muset dělat do smrti, nebude peněz na důchody, dobrá zpráva je, zdravotnictví je v tak katastrofálním stavu, že život bude velmi krátký“. A zase má stařeček pravdu.

Teď, když víme, co nás čeká, tak se na to musíme připravit. Cukrovku nyní léčí lékaři u každého 10. člověka z populace a číslo se stále zvyšuje. Již před 100 lety existoval ajurvedský vzorec na cukrovku. Tento vzorec obsahuje USA patent číslo 5886029. Bylinou léčitelem byla Gymnema Sylvestre, podpůrné byliny byly Trigonella foenum, Eugenia Jambolana (latinsky Syzygium Cumini), Azadirachta a Tinospora. Distributorem byl tyčinkový pepř. Nyní se mohu pochlubit tím, že všechny tyto byliny mám v nabídce. O Gymnemě, Azadirachtě, Tinospoře a tyčinkovém pepři jsem již psal. Dnes v krátkosti a zbývajících dvou.

Trigonella foenum – pískavice – řecké seno. Snižuje hladinu cukru v krvi, podporuje metabolismus cukrů, ale hlavní účinek je v tom, že působí jako univerzální tonikum, tj. působí regeneračně, výživně a posiluje celý organismus.

Syzygium Cumini – Eugenia Jambolana, toto ovoce je považováno za ovoce bohů. Snižuje krevní tlak, stimuluje činnost slinivky, má vysoký obsah vápníku, hořčíku a železa. Je silně protizánětlivé, pomáhá u chronických zánětů.

Za to, že mám v nabídce směs na cukrovku, musím poděkovat spokojenému zákazníkovi. Tento pán si upravil cukr Gymnemou. Brouzdáním po internetu našel USA Patent 5886029 a přinesl mi jej. Já jsem vznesl dotaz na Rahula, a ten mě popsal starý ajurvedský vzorec a připravil směs z Gymneny, Trigonelli a Eugenie. Výhodou je, že v této kombinaci neředí krev tak jako samostatná Gymnema. Tuto směs nyní můžeme podpořit Azadirachtou a Tinosporou. Tyto byliny jsou samostatně, aby nebyl problém s patentními úřady.

Ještě jedno poděkování a to paní Ovčaří, která mě zaslala nádherné přiznání lékaře v článku Velká cholesterolová lež. Celý článek najdete zde. Spousta  zákazníků si mně stěžuje, že obvodní lékař ho nutí snížit léky na cholesterol a diabetolog zase snížit cukr. Všichni popisují stejný problém, snížím cholesterol zvedne se cukr, snížím cukr, zvedne se cholesterol. Podstatu těchto problémů velmi srozumitelně vysvětluje lékař Lundell v citovaném článku. Je to nepoměr olejů omega 6 a omega 3, které způsobují zvýšení cholesterolu v krvi, nadváhu a cukrovku. Aniž bych si tento nepoměr olejů uvědomoval, tak jsem na cholesterol vždy doporučoval kotvičník, který je protizánětlivý, roztahuje cévy a olivový olej, který obsahuje omega 3. Je vás spousta, kteří jste tento postup zvolili a pomohli jste si od cholesterolu a cukrovkářům klesl cukr. Nyní k tomu budu doporučovat konzumovat hodně makrel, lososa, tuňáka, vlašské ořechy a mandle. Aby nebyl problém s cholesterolem, je nutné zvýšit v potravě omega3, aby nevznikaly v cévách záněty.  Pokud narazíte na podobné články, neváhejte a zašlete mně je. Budou se publikovat a předem za ně děkuji.

Vánoce se blíží, 1.12. máme první adventní neděli a advent je nádherné období, tak si ho užijte. V pátek 29.11. bude v Napajedlech farmářský trh z rozsvěcováním vánočního stromu. Kdo máte čas, tak se odpoledne zastavte, já tam s bylinnou lékárnou nebudu chybět.

Všechny zdraví bylinkář Standa

1.12.2013

Dnes začíná advent, to nádherné období, před hodem vánočním. Abych i já přispěl k pohodě a šířil radost, tak všem přátelům bylin oznamuji, JE V PROVOZU ESHOP na www.penicka.cz. A aby ta radost byla ještě větší, tak od dnešního dne 1.12.2013 do 23.12.2013 je na veškeré nákupy na eshopu, v zahradnictví a všude, kde budu prodávat, 10 % sleva na sušené byliny.

Jak eshop vznikl ? Krásná historie. V září jsem syna požádal, aby udělal eshop. Trvalo to do 1. prosince. A co by řekl stařeček ? „děcko zdědí všechny dobré vlastnosti vždy po otcovi, všechny špatné po matce“. To jen pro vysvětlení, proč to tak dlouho trvalo. Přesto synovi, ale musím poděkovat.

A poděkovat musím i všem, kteří se v Napajedlech za mnou zastavili. Aby bylo radosti více tak ve výše uvedeném termínu bude Stevie v přímém prodeji tj. v zahradnictví a na trzích prodávána s 30 % slevou. Je třeba , aby vánoce byly sladké.

Všechny zdraví bylinkář Standa.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x