Matasananga Jousofi Cejloniana – Přepadlovec Cejlonský

Doufám, že Vás všechny zastihne tento článek ve vánoční pohodě rodinného kruhu. Na Štěpána není pána a věřím, že dámy nezapomněly ráno umýt pány, aby byli krásní . Jen v krátkosti se vrátím k velmi hezkým vánočním trhům. Chtěl jsem si jeden den oddechnout a poslal jsem prodávat svou první dámu. Nešlo to, došla ke stánku lehla si a měla podělané, tak jsem šel prodávat sám.

Nyní k té úžasné bylině Matasananga Jousofi. Její domovinou je hornatá část Sri Lanky, Nuwara Eliya. To je kraj, kde roste ten nejlepší čaj na světě, je spousta černých kamenů z kterých príští voda. Rostlina je malého vzrůstu, má nádherný květ podobný opuncii. Rostlina i kořeny jsou plné léčebných silic vysoce účinných na lidskou blbost. Už stařeček mě říkával „kdyby blbost kvetla, tak jsi samý květ“. Blbosti je kolem nás spousta, ženské nám slibují, že až se s námi rozejdou, tak si najdou jiného blba, ve společnosti je spoustu let blbá nálada, parlament dělá blbé zákony a prezident má neidentifikovatelnou virózu, proto jsou ústavní zvyklost idiotské nebo-li blbé . Máme i počasí poblbané, letos na velikonoce sněžilo a mrzlo, na štědrý den předčasné jaro. V počasí to byl rok blbec. Když jsem tuto bylinu objevil, tak jsem se velmi zaradoval, že všechny zbavím blbosti. Avšak není to možné, bylina je chráněna mezinárodní dohodou Cites a proto ji nemohu dovést a Vám nabídnout. Přátelé, věřte, že bych ji rozdával zadarmo.

Všem se omlouvám, že nemám bylinu na lidskou blbost. I přes to mám velkou radost, že ostatní byliny, které nabízím, ve Vašem těle pracují tak, jak je tomu naučila matka příroda. Přeji Vám vše nej do roku 2014 , bude to pro nás pro všechny velice úspěšný rok. 14 je 2×7 , sedmička je vždy šťastná a proto bude štěstí dvojnásobné. Těšme se do Nového roku 2014. Německý přítel stařečka, Albert Einstein, když spolu sedávali u štamprle, řekl stařečkovi „vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, jen u toho vesmíru si nejsem tak jist“. A stařečkovo přání na konec „slovo nejde neznáme, nemožné děláme na počkání a zázraky do třech dnů“. Šťastný a úspěšný rok přeje bylinkář Standa.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x