SOUTĚŽ: Vyhrajte 5 hodin fit baletu

Zlin.cz a baletní škola Ballerine pro Vás připravili soutěž o pět lekcí Fit baletu.

V baletní škole probíhají lekce pro děti i dospělé. V rámci výuky pro děti se učí základy baletu za doprovodu hudby starých klasiků. V průběhu lekcí se pracuje s francouzskou terminologií a děti se také seznámí s ději světových baletních děl.

Pro dospělé probíhají lekce fit baletu.  Jednotlivé lekce mají standardní průběh. Lekci zahajuje rozehřívací rozcvička, poté se cvičí u tyče, nebo bez držení – tzv. „na volnosti“ a hodina končí nácvikem lehkých variací z klasických baletů. V kurzech pro veřejnost přistupujeme s ohledem na fyzické možnosti účastníků tak, aby nedocházelo k nežádoucímu namáhání kloubů, ale naopak k příjemnému pocitu z ladného pohybu.

V neposlední řadě plánujeme od ledna kondiční cvičení pro seniory, které bude zaměřeno na prevenci a zvýšení hybnosti, zlepšení fyzické kondice, odstranění bolestí zad a zlepšení rovnováhy a psychické pohody. Toto cvičení probíhá pod záštitou občanského sdružení Senior fitness.

Soutěž

run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’23619′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚144‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚23619‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>
Soutěž probíhá od 10. 12.  2014 do 15. 12. 2014, 10:00 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.
×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x