LEO Express představuje nový jízdní řád. Oblíbená linka Zlín-Přerov-Praha zůstane do ledna 2017 bez významných změn.

Od 11. 12. 2016 začne platit nový jízdní řád pro vlaky a autobusy společnosti LEO Express. Jaký vliv budou mít úpravy jízdního řádu na cestující na Zlínsku?

LEO Express zkrátí jízdní dobu u některých svých spojů mezi Zlínem a Prahou oproti stávajícímu jízdnímu řádu o 8 minut. Celková jízdní doba tak bude 3 hodiny a 14 minut, což je bezkonkurenčně nejkratší čas, za který se budete mít možnost ze Zlína do Prahy dostat. Od konce ledna chystá společnost LEO Express pro cestující ze Zlína příjemnou novinku, která nahradí stávající podobu linky Přerov-Zlín.

LEO Express spojuje Zlín a Přerov s Prahou, Ostravou a dalšími městy pohodlnými vlaky a autobusy. Cestující si budou moci vybrat z 8 spojů denně mezi Zlínem a Prahou a také mezi Zlínem a Ostravou a Košicemi. Po trasách jsou další zastávky jako například Pardubice, Zábřeh na Moravě, Olomouc, Bohumín a Košice.

„Ze Zlína až do Prahy přestupuji pouze jednou. A to mi šetří čas i ulehčuje život,“ shrnuje svoje důvody, proč cestuje s LEO Express, Petr ze Zlína. „Do Přerova se dostanu nízkopodlažním autobusem, kde přestoupím na vlak přímo do Prahy. Cesta ze Zlína do Prahy tak trvá 3 hodiny a 14 minut což je bezkonkurenčně nejkratší doba. Tento způsob cestování do hlavního města považuji za nejrozumnější.“

LEO Express je moderní dopravce, který se zavázal pozvednout úroveň dopravy v rámci České republiky a zahraničních destinací v Německu, Rakousku, Slovensku, Ukrajině, Polsku. Hlavním cílem je postarat se o zákazníka kompletně a spolehlivě.

Jízdenky je možné zakoupit v informační kanceláři areálu AN ve Zlíně, nebo u některého z našich provizních prodejců. Informace nejen o provizních prodejcích a způsobu rezervace jízdenek naleznete na www.le.cz.

 

--> --> --> --> -->