LEO Express spustil na Zlínsku službu Odvoz domů

Dopravce LEO Express na přelomu ledna a února zahájil ve Zlínském regionu provoz zcela nové služby umožňující odvoz cestujících z adresy a na adresu dle přání zákazníka. Cestující společnosti LEO Express tak mohou díky této službě pohodlně cestovat v rámci linky Přerov – Zlín – Luhačovice na libovolnou adresu ve Zlíně nebo Luhačovicích.

LEO Express provozuje službu Odvoz domů již od června 2016 v Ostravě a pro velký zájem ji rozvíjí v dalších regionech. Odvoz domů nabízí pohodlné řešení pro překonání tzv. poslední míle cesty. Služba ušetří cestujícím čas, který musí obvykle trávit cestami z domova, školy či kanceláře na nádraží a opačným směrem. Celkový cestovní čas mezi Prahou a Zlínem, zahrnující přestup v Přerově, je 3 hodiny a 17 minut, což je v současnosti nejkratší doba, za kterou je možné se veřejnou dopravou z Prahy do Zlína dostat. Díky návaznostem mezi vlaky a minibusy společnost nabízí obousměrné spojení mezi Zlínem a Luhačovicemi nejen z Prahy a Ostravy, ale z mnoha dalších míst obsluhovaných vlaky LEO Express mezi Prahou a Košicemi.

Minibusy společnosti LEO Express nabízí cestujícím klimatizaci, zásuvky a Wi-Fi připojení. Všechny tyto služby jsou zahrnuty v ceně jízdenky. Možnost zakoupit jízdenku z libovolného místa v rámci dopravní sítě společnosti před dveře vašeho domova považuje LEO Express za správný směr, kterým by se měla veřejná doprava v blízké budoucnosti ubírat. Bližší informace na le.cz.

 

--> --> --> --> -->