Dopřejte si jarní restart: pobyt v Resortu Valachy s wellness a cvičením v ceně

První jarní dny přímo vybízí k tomu, odhodit s vrstvami oblečení i nadbytečné tukové zásoby, začít se víc hýbat, zdravě jíst… jednoduše znovu nastartovat svůj zdravý životní styl.

Pokud se také potřebujete probrat ze „zimního spánku“, vyrazte načerpat novou energii do Beskyd a svěřte se do péče Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Jeho Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal se na jaře opět zaměřují na oblíbené pobyty se sportovními aktivitami a relaxací, navíc také se zvýhodněním „4 noci za cenu 3“ a to již od 10. března.

Resort Valachy Velké Karlovice
Od poloviny března do konce dubna jsou tu pro ubytované hosty připraveny v rámci pobytu lekce jógy, pilates, aqua fitness, latino dance a také stále populárnějšího nordic walking. Právě pro ten skýtají Velké Karlovice skvělé podmínky díky množství tras, na nichž objevíte krásy probouzející se přírody, z níž postupně mizí sníh.
K tomu se můžete těšit na zdravou gastronomii včetně snídaní se superpotravinami a raw pokrmy, v hotelu Lanterna i se smoothie koktejly, které jsou tím nejlepším ranním životabudičem.

Resort Valachy Velké Karlovice
Po sportu vás čeká odpočinek v hotelových relaxačních centrech s bazény a saunami. Jak komornější L-Spa v hotelu Lanterna, tak i Wellness Horal s termálními bazény a fitness centrem v hotelu Horal nabízí k dokonalému odpočinku také exotické masáže prováděné terapeuty z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie.
Vyzkoušejte také zcela nová beauty ošetření ayurvédskou kosmetikou Lakshmi. Hitem je speciální ošetření očního okolí, což ocení každý, kdo pracuje s počítačem. Populární saunové rituály, které se konají nejméně šestkrát denně ve Wellness Horal, jsou pak tou nejlepší třešinkou na dortu jarní vzpruhy v Beskydech. Více o pobytech se dočtete zde.
Resort Valachy Velké Karlovice
Pokud si chcete dát ještě víc do těla, nenechejte si ujít ani nabídku intenzívnějších sportovních pobytů v Resortu Valachy.
Ve dnech 11. až 14. dubna se můžete zdokonalit na horském kole při Bike kempu, pro který terény Velkých Karlovic nabízí to nejlepší prostředí. Čekají vás nejen tréninky v terénu, ale i přednášky, praktické ukázky servisu kol nebo testování kultovního Rocky Mountain.
Na konci dubna do Velkých Karlovic opět zavítá česká běžecká legenda Miloš Škorpil. Jeho Běžecká škola je nabitá spoustou cenných rad v oblasti běhání i výživy, zbývá už jen pár posledních míst. Letošní novinkou je speciální termín ušitý na míru pro úplné začátečníky.

Resort Valachy Velké Karlovice

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163331′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2268‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163331‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x