I na malé zahradě si můžete užít relaxaci ve vlastním bazénu

Nechcete strávit další léto na přeplněném veřejném koupališti? Dopřejte si letos domácí plavání v soukromí své zahrady!

S pořízením nového bazénu nemusíte váhat ani v případě, že k vašemu domu patří pouze menší pozemek. Bazén jej opticky zvětší, dodá mu moderní vzhled, a navíc se postará o to, že budete na zahradě trávit čas každý den od jara až do podzimu.

Využívejte svoji zahradu naplno díky zastřešenému bazénu, ve kterém můžete kdykoliv relaxovat nebo si zaplavat a zacvičit. Doplňte jej o odpočinkovou zónu s pohodlnými lehátky a křesílky, kolem umístěte zakrslé jehličnaté stromky v květináčích – a na malém prostoru vytvoříte perfektní místo pro zábavné dovádění s dětmi, zahradní party s přáteli i večerní romantické chvíle ve dvou.

Na malém pozemku záleží na každém detailu

Počítejte s tím, že se nový bazén stane výraznou dominantou vaší zahrady.  Proto jej vždy vybírejte tak, aby tvořil harmonický celek s domem i okolní zelení. Na menším pozemku volte pouze nízké posuvné zastřešení, které nenaruší výhled na zahradu, jako jsou například modely Dallas nebo Casablanca Infinity české bazénové firmy ALBIXON.
Při pořizování malého bazénu rozhodně neváhejte s nákupem protiproudu. Kromě zábavy s dětmi si díky němu užijete i intenzivní plavání na místě proti odporu vody a efektivní posilovací cvičení pod vodní hladinou.

Albixon

Bazén na zahradě baťovského domku?

V památkově chráněných baťovských čtvrtích Zlína platí přísná pravidla pro zachování unikátního architektonického rázu zahradního města, která bohužel zakazují vybudování vestavěného bazénu.
Naproti tomu v Otrokovicích nebo Napajedlech, kde nejsou baťovské domky součástí městské památkové rezervace, se můžete do výstavby zabudovaného bazénu pustit bez jakýchkoliv omezení. Namísto oválného bazénu zvolte raději obdélníkový model, který bude dokonale ladit s pravoúhlými liniemi baťovské architektury.

Malá zahrada? Využijte ji naplno!

Nenechte se omezovat velikostí pozemku a dopřejte celé rodině zábavu, sportovní vyžití i relaxaci ve vlastním zastřešeném bazénu. Zaručujeme vám, že budete na své malé zahradě trávit opravdu hodně času – možná dokonce více než doma!
Kontakt na pobočku ve Zlíně.