Oslavujte na „Obchodňáku“: se slevou a dalšími výhodami

ZLÍN - Čekají vás narozeniny, promoce, výročí, rodinné setkání? Přijďte slavit na „Obchodňák“. Právě Obchodní dům Zlín vám nabízí hned několik možností ke společnému posezení u dobrého jídla a pití, navíc tu najdete i další související služby včetně příležitosti k zakoupení dárku či krásné kytky pro oslavence.

To vše v srdci Zlína s možností pohodlného parkování a se zajímavými slevami a výhodami, které pro vás připravily vybrané podniky.

Bistrotéka Valachy se slevou 20 %

Z pestrého menu si zde vybere každý: od milovníků steaků a české klasiky přes příznivce lehčí a bezmasé kuchyně až po děti. Velmi bohatá je zdejší vinotéka, skvělou tečku za oslavou zařídí kreativní dezerty ve francouzském stylu od místních cukrářů. V obchodě Bistrotéky také můžete pořídit „jedlý“ dárkový balíček.
TIP: Uspořádejte oslavu v Bistrotéce Valachy od pondělí do středy od 14 hod. a při útratě nad 2 000 Kč dostanete jako dárek láhev kvalitního prosecca v hodnotě 450 Kč. Při oslavě v neděli od 14 hod. a útratě nad 2 000 Kč obdržíte slevu 20 % na celý účet.

Soudek piva jako dárek v Budvarce

Pivní restaurace Budvarka láká na tradiční českou kuchyni a vynikající tankové pivo v moderním interiéru.
TIP: Při konzumaci nad 2 000 Kč dostanete dárek dle výběru: pětilitrový soudek Budvar nebo láhev Bohemia sekt Demi/Brut. Tato nabídka platí ve dnech neděle až čtvrtek od 14 do 18 hod.

Díky sortimentu a nabídce dalších provozoven v Obchodním domě Zlín můžete pod jednou střechou také zařídit vše potřebné pro oslavu, ať už proběhne u nás, nebo jinde:

Květiny z House Deco&Flowers

Nechejte si připravit květinovou pozornost pro oslavence. Hitem jsou květinové boxy, které nejen krásně vypadají, ale květiny v nich i déle vydrží a stanou se krásným doplňkem interiéru. V prodejně pořídíte i hezký dárek v podobě různých bytových dekorací a doplňků.

Dorty na přání z Delikany

Cukrárna a kavárna Delikana je nejen příjemným místem k posezení u šálku kávy, palačinek, pohárů či dezertů, ale pořídíte tu i dorty na zakázku. V nabídce jsou také šlehačkové mražené dorty (denně volně v prodeji).

Pro slavnostní sestřih k Fešákovi

Pro pány i chlapce, kteří se chtějí na oslavu „dát do gala“, je tu barber shop Na Fešáka. Nabízejí moderní sestřihy vlasů i vousů s osobním přístupem a dokonalou péčí. Nezapomeňte se objednat předem.

„Jedlé“ dárky z Formaggerie

Milovníka italských laskomin potěšíte dárkem z La Formaggeria Gran Moravia. Pestrý výběr sýrů, uzenin, vín, ale i sladkostí, to vše vám v prodejně dárkově zabalí.

Další tipy na dárky pro oslavence:
–    Knižní dárky naleznete v Knihkupectví Dobrovský, nejrůznější blahopřání v Papírnictví Grafit
–    pro „voňavý“ dárek v podobě kosmetického balíčku se stavte v DM drogerii, pro bonboniéru do Billy
–    výběr zlatých i stříbrných šperků, šperků z chirurgické oceli a značkových hodinek najdete ve Zlatnictví
–    většina podniků nabízí také dárkové poukazy
Více na www.obchodnidum.cz

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’163493′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2333‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚163493‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x