SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Týden kultury na Valašsku

ZLÍNSKÝ KRAJ - Soutěžte s námi o vstupenky na charitativní festival Týden kultury na Valašsku, který pořádá 21. až 27. srpna Resort Valachy ve Velkých Karlovicích.

Zpestřete si poslední dny prázdnin návštěvou divadelního představení v originálním prostředí cirkusového šapitó uprostřed přírody, v údolí Léskové pod Spa hotelem Lanterna.

Výtěžek bude opět věnován na dobročinné účely, obdrží jej mobilní hospic Strom života a rodina postižené Kristýnky Němcové z Velkých Karlovic.

Představení Jaroslava Duška, která se převážnou měrou podílí na výtěžku, jsou sice již vyprodaná, stále je ale z čeho vybírat. V soutěži nyní mohou tři z vás vyhrát po dvou volných vstupenkách na představení Cavewoman nebo Kouzelnou školku Michala Nesvadby (dle výběru).

Nápovědu najdete na www.tydenkultury.cz

Program Týdne kultury na Valašsku:

  • 21. 8. – Divadlo Bolka Polívky: Šest tanečních hodin v šesti týdnech (Chantal Poullain, Martin Kraus) – poslední místa
  • 22. 8. – Cirk La Putyka: Isole – poslední místa
  • 23. 8. – Studia DVA divadlo: Vzhůru do divočiny (Karel Roden, Jana Krausová) – vyprodáno místa
  • 24. 8. – Michal Nesvadba a jeho Kouzelná školka
  • 24. 8. – Městské divadlo Zlín: Testosteron
  • 24. 8. – Cavewoman: Obhajoba jeskynní ženy
  • 25. 8. – Ochotníci Hrozenkov: Žena v trysku století
  • 25. 8. – Caveman: Obhajoba jeskynního muže
  • 26. 8. – Jaroslav Dušek: Čtyři dohody – vyprodáno
  • 27. 8. – Jaroslav Dušek – Pátá dohoda – vyprodáno

Soutěž

run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’164090′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚279‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164090‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Soutěž probíhá od 15.08. do 19.08.2019, 23.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže

SOUTĚŽ UKONČENA. Vyhrává 11, 21 a 35 správná odpověď. Výherci: Natália Tomaníková, Renáta Doležalová a Petra Špendlíková. GRATULUJEME!

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164091′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2435‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164091‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x