SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na festival WiFič VEN!

ZLÍNSKÝ KRAJ - Soutěžte s námi o vstupenky na festivalu WiFič VEN!, který se koná 12. až 13. září v Bílovicích.

Další ročník festivalu WiFič VEN! se blíží mílovými kroky irského obra. Od čtvrtečního podvečera do páteční pozdní noci nás čeká našlapaný program, ve kterém nebudou chybět koncerty rozličných žánrů a DJ sety, rozhovory se zajímavými hosty, výtvarné i pohybové workshopy pro děti, sportovní exhibice, slam poetry, vernisáže výstav fotografií a designu, mňam jídlo i pití, spousta prostoru ke zběsilému tanci, ale hlavně silná atmosféra a možnost zase se po roce potkat.

Rychle vytáhněte diáře, telefony, chytré hodinky, sundejte ze zdi nástěnné kalendáře nebo si to klidně napište propiskou na ruku, ale určitě si zarezervujte 12. a 13. září s poznámkou „WiFičím VEN!“ Vězte, že se na vás těšíme jak buchtičky na šodó.

Nyní máte možnost vyhrát 2 vstupenky, stačí jen soutěžit s námi a mít stěstí.

www.wificven.cz

Soutěž

run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’164089′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚280‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164089‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Soutěž probíhá od 5.09. do 9.09.2019, 11.59 hod. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA. Vyhrává 2  správná odpověď. Výherce: Michal Bílek. GRATULUJEME!

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x