Dny Marianne budou letos poprvé také v Obchodním domě Zlín

ZLÍN - Do populárních Dnů Marianne se letos poprvé zapojí také Obchodní dům Zlín. Využijte slevu až 23% na gastronomické zážitky a vybraný sortiment, přijďte si užít oblíbený svátek nakupování od pátku 13. do neděle 15. září.

Dny Marianne nabízí možnost výhodnějších nákupů ve více než šesti tisícovkách obchodů po celé České republice i na Slovensku. Knížka se slevovými kupony je součástí aktuálního vydání časopisu Marianne nebo si ji můžete stáhnout v mobilní aplikaci.

Na co vše se můžete těšit v Obchodním domě Zlín?

PIVNÍ RESTAURACE BUDVARKA: 20% sleva na kompletní nabídku

Vychutnejte si kompletní sortiment piva z produkce pivovaru Budějovický Budvar včetně tankového kroužkového ležáku a speciality české kuchyně ve stylovém prostředí.

BISTROTÉKA VALACHY: 20% sleva na vybrané produkty a služby:

–        Bistrotéka: 20% sleva na kompletní nabídku á la carte menu od 14:30

–        Kavárna: 20% sleva na kávu a domácí dezerty

–        Kornuterie: 20% sleva na veškeré kornouty

–        Bar 1931: 20% sleva na kompletní nabídku

Objevte jedinečný gastronomický koncept propojující celodenní bistro, pekárnu chleba z kvásku, obchod s vybranými potravinami i vlastními produkty, kavárnu s cukrárnou, kornuterii, Bar 1931 a školu vaření. Sleva platí na sortiment a služby bistra, kavárny.

JOGURTOVNA: 20% sleva na kompletní nabídku, při nákupu nad 300 Kč s využitím kuponu navíc také dárek pro děti

Vychutnejte si kvalitní rychlé občerstvení v originálním podniku s prvním palačinkomatem ve Zlíně, nabídkou ovocných šťáv a smoothies, dezertů, rychlých obědů, kávy a především mraženého jogurtu, který si sami natočíte a dochutíte ovocem, oříšky a dalšími doplňky.

ZLATNICTVÍ: 20% sleva na kompletní sortiment

Vyberte si ze široké nabídky zlatých šperků, zlatých šperků s diamanty, stříbrných šperků a šperků z chirurgické oceli. Zlatnictví nabízí i hodinky a šperky značek Mark Maddox, Viceroy, Nautica, Sencor a další.

NÁŠ TIP: Pokud chcete během Dnů Marianne ještě trochu více ušetřit, zaplaťte své nákupy kteroukoliv z karet Mastercard a dostanete o 3 % vyšší slevu.

Další akce v Obchodním domě Zlín

Kromě slev v rámci Dnů Marianne můžete využít také další akce v Obchodním domě Zlín:

  • La Formaggeria Gran Moravia: k nákupu nad 289 Kč v období 13.-15. 9. zdarma italské sušenky Grisbí s náplní kokos 
  • Papírnictví Grafit: v období 13.-15. 9. sleva 10 % na celý nákup

Více informací o Dnech Marianne v Obchodním domě Zlín

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164084′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2456‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164084‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x