SOUTĚŽ: Vyhrajte novou knihu Kláry Janečkové Vítěz

ZLÍNSKÝ KRAJ - Soutěžte s námi o v pořadí jedenáctou knihu autorky Kláry Janečkové.

On a ona. Neznají se navzájem, nemají spolu nic společného, ale přece je záhy něco spojí. Pád! Životní zlom. On, přezdívaný Vítěz, čtyřicetiletý závodník automobilové rallye, který dosud nikdy neprohrál. Ona, rozmazlená dcera z dobře situované rodiny. Oba mají vše, nač si vzpomenou, ale ničeho si neváží. A v jednom zlomovém okamžiku přijdou o všechno.

Nyní mají dva z vás možnost vyhrát knihu Vítěz. Stačí jen soutěžit s námi a mít stěstí.
Beseda s Klárou Janečkovou se bude konat 24. října v prostorách zlínské Alternativy, kde si můžete knihu nechat podepsat.

Nápovědu na soutěžní otázku hledejte ZDE

Soutěž

run_function(‚hash‘,’po-modules-forms‘,’164405′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚283‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164405‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’po-modules-forms‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

Soutěž probíhá od 17.10. do 21.10.2019, 11.59 hod.Vyhrává 3 a 33 správná odpověď. Rozhoduje pořadí doručených odpovědí. Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA. Vyhrává paní Výsmeková a Horáčková. Gratulujeme!

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x