Potměšilí hosté Petra Hapky dorazí do Zlínského Kongresového centra

ZLÍN - Písňová i scénická tvorba Petra Hapky patří k absolutní špičce toho, co za posledních několik desítek let u nás v hudební oblasti vzniklo. Jako pocta jeho tvorbě vznikl projekt Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, který 26. listopadu od 19:00 přivítá i Kongresové centrum ve Zlíně.

Hapkovy písně na nahrávkách vždy interpretovala široká škála osobností a i na koncertech věnovaným jeho hudebnímu umu vystupují minimálně čtyři zpěváci. Jedná se vesměs o ty, kteří jeho písně zpívali na jeho albech a v rámci dalších projektů Patři mezi ně například Hana Holišová, Jan Maxián, František Segrado, Lenka Nová, Jan Sklenář a Petra Hřebíčková.

Ve Zlíně vystoupí pětičlenný orchestr sólistů pod vedením Petra Maláska, který je sám o sobě garantem skvělého provedení písní i diváckým tahákem. Vzpomeňme například úspěšný recitál Lucie Bílé, s nímž je Malásek nerozlučně spjatý.

Pilotní koncert Petr Hapka a jeho potměšilí hosté se konal v zaplněné Měšťanské Besedě v Plzni a od té doby tento program shlédli diváci i v několika dalších městech. Vystoupení přinese i mimopražským divákům atmosféru z vyprodané O2 areny z koncertu Petr Hapka žije!.

Stejně, jako jsou písně z dílny Petra Hapky produktem „s doživotní zárukou“, které prověřil čas, rozhlasový éter i zájem posluchačů z dalších a dalších generací, je představení postaveno tak, aby bylo pro diváky výjimečným zážitkem.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal, pokladně GA Cinema a v OC Zlaté jablko.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’164631′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚2498‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚164631‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x