7 důvodů, proč vyrazit o jarních prázdninách do Velkých Karlovic

VELKÉ KARLOVICE - Ještě nemáte plán na jarní prázdniny? Pokud si chcete užít (nejen) lyžování kousek od domova, doporučujeme Velké Karlovice. Ať už vyrazíte na pár dnů, nebo jen na otočku, v Resortu Valachy můžete zimní radovánky spojit s koupáním, saunováním, dobrý jídlem – a dokonce si i zahrát golf.

Navíc: na období jarních prázdnin můžete ve Spa hotelu Lanterna využít akční ceny se slevou 20% na poslední volné pokoje se snídaní, večeří a neomezeným wellness! Velkou výhodou je tu i bezpečné storno pro případ neočekávané nemoci.

Lyžuj a plav: ke skipasu termální bazén

Velké Karlovice jsou ráj lyžařů. V obci i okolí najdete hned několik moderních lyžařských areálů, z nichž některé jsou propojeny společným skipasem Skiregionu Valašsko.

Ski areál Razula láká na atraktivní dárek pro lyžaře: ke skipasu na 3, 4 hodiny nebo celý den tu s akcí Lyžuj a plavzískáte volnývstup na 2,5 hodiny do termálních bazénů Wellness Horal, který můžete využít na jaře od 21. března do 30. června. 

Lyže, běžky i snowtubing

Ski areál Razula má navíc nejdelší otevírací dobu: denně od 8:30 do 17:30. U hlavní sjezdovky Razula se můžete občerstvit v Bistru Razula, kde dělají skvělé trhané burgery, frgály, kyselici, borůvkové knedlíky nebo pizzu. U parkoviště je dobře vybavená půjčovna nejen lyží, ale i skialpů nebo běžek, které využijete ve vyhlášených karlovických stopách.

Rodinná sjezdovka Horal nabízí Lyžařskou školu Razulák, dětský park s pojízdným kobercem a nyní také snowtubing. Lyžařská škola je hodně vytížená, takže si lekci raději rezervujte předem. Na něco na zub se můžete stavit v hotelové restauraci, která je vyhlášená kyselicí, haluškami či zvěřinovými specialitami, a pak třeba ještě zaplout do vyhřátého bazénu.

Koupání a saunování ve Wellness Horal

Právě relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal je tím pravým místem, kde si odpočinete a zahřejete se. Mají tu tři termální bazény vyhřívané až na 36°C, fitness centrum a útulný saunový svět, kde se několikrát denně konají oblíbené saunové rituály. Třešinkou na dortu jsou úžasné masáže z rukou asijských masérů nebo beauty ošetření Lakshmi. Nově jsou v nabídce i evropské masáže, z nichž doporučujeme vyzkoušet lávové kameny nebo jedinečnou odpočinkovou Masáž pěti elementů.

Akce -20 % na jarní prázdniny v Lanterně

Prodlužte si odpočinek, zdržte se v Resortu Valachy přes noc. Pokoje na delší dovolenou jsou sice už obsazené, ale stále můžete využít poslední volná místa na kratší pobyty na dvě tři noci. Ve Spa hotelu Lanterna od 6. do 11. února dokonce o 20% levněji.

Spočinout v hotelech Lanterna a Horal opravdu stojí za to. Cena totiž zahrnuje nejen snídani a večeři, ale i neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály. Při pobytu ve Spa hotelu Lanterna máte navíc ještě odpolední snack Aperitivo moment a neomezený vstup do komornějšího hotelového L-Spa. Pohodovou atmosféru korunuje komfortní ubytování, výborná gastronomie a příjemný a ochotný personál.

Noční stopa Valachy: 5. února u hotelu Galik

Zpestřete si začátek jarních prázdnin tradiční akcí s neobyčejnou atmosférou. Závod Noční stopa Valachy v rámci DATART VALACHY TOUR zahrnuje závody dětí na kratších trasách a od 18 hodin závod dospělých, kteří si letos mohou poprvé vybrat ze dvou distancí: 7,5 a 15 km.

Večerní Skialp lekce s instruktorem

Láká vás skialpining? Vyzkoušejte si ho na sjezdovce Razula. Skialp lekce s instruktorem se konají denně od 18 do 19 hodin, nutná je rezervace předem. Pokud nemáte vlastní vybavení, zajistí i jeho zapůjčení.

Golf v zimě? Zkuste si ho na Horalu

Ve Velkých Karlovicích si může zahrát golf úplně každý, a to i v zimě. V hotelu Horal nabízí zábavný program Zimní golf pro každého, jenž vás seznámí s tímto sportem v teple „pod střechou“. S instruktorem si zkusíte odpalování, hru na jamky i golfový simulátor, to vše za 590 Kč pro 2 dospělé a až 2 děti.

Tipy na další zimní akce v Resortu Valachy

5. 2. – Noční stopa Valachy

12. a 26. 2. – Kurz pečení valašských frgálů

14. – 17. 2. – Škola běžeckého lyžování

14. – 18. 2. – Valentýnská lyžovačka „za hubičku“

5. a 19. 3. – Kurz pečení valašských frgálů

6. 3. – Zimní želený hasič TFA

6., 13. a 20. 3. – Kurz pečení pizzy

13. 3. – Maškarní lyžovačka na Horalu

17. 3. – Farská kuchařka Zbigniewa Czendlika – degustační večer ve Spa hotelu Lanterna

www.valachy.cz/akce

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x