Attila Végh a Karlos Vémola spolu bojovali za dobrou věc

Dva největší česko-slovenští bojovníci, novodobí gladiátoři a největší rivalové, vyměnili boj v kleci na život a na „smrt“ za boj o lehčí život se Spinální Muskulární Atrofií. Na vrcholu koronavirové krize se utkali v přímém přenosu každý ze své domácí posilovny – rozdali si to na speciálních trenažerech inSPORTline AirBike Beast, aby zjistili, kdo z nich má opravdu větší sílu. Tentokrát nejen sami pro sebe, ale také pro dobrou věc!

Výzva století 2020 jako odveta za šampionát MMA 2019

Výzva století, kterou ze záznamu můžete zhlédnout na stránkách airbike.cz nebo na youtube kanále inSPORTline, je první odvetou Vémoly za nečekaně rychlou porážku při „Zápase století“ ve vyprodané O2 aréně na galavečeru organizace OKTAGON MMA v listopadu loňského roku.

Tentokrát ale Karlos Vémola v naprosto férovém boji na dálku porazil na bestiálním stroji inSPORTline AirBike Beast Attilu Végha s rekordním počtem spálených kalorií. Za 5 minut spálil 108 kalorií, a tím se přiblížil k vysněné odvetě v kleci. Potěšilo to nejen Karlose a jeho fanoušky, ale obzvláště velkou radost to mělo udělat také výherci soutěže o vítězný AirBike. Výherce vsadil právě na Karlose, že Attilu porazí.

Sám Karlos pak v přímém přenosu vybral Adama Rybáčka. Ten se ale o svou výhru nepřihlásil. Možná se zalekl toho, že by si musel Karlosův AirBike osobně vyzvednout ve Vémolandu, který hlídají krokodýli, žraloci a pitbull jménem Beasty boy. Proto se inSPORTline rozhodl, že vítězný AirBike získá nejsilnější Čech, který na něm spálí ještě víc kalorií než Karlos.

150 000 Kč pro Izabelku – výtěžek za Attilův AirBike

Attila také překvapil – svůj AirBike vydražil v charitativní aukci na Aukro.cz. Ta nakonec vynesla Izabelce, holčičce trpící nevyléčitelnou chorobou Spinální Muskulární Atrofií (SMA), 150.000 Kč. Za tuto částku se rozhodl koupit Attilův AirBike sám majitel inSPORTline – Roman Košťál. Šek na 150.000 Kč předal pan Košťál za přítomnosti Attily Végha, Karlose Vémoly, majitelů Oktagonu – pana Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy – a Radka Sakáče, majitele DOBRÉ neziskovky, která za celou akcí stojí, přímo do Izabelčiných rukou.

Tyto peníze budou použity na nákup rehabilitačního bazénu pro Izabelku, ve kterém Izabelka může každý den zažívat pocit, bez kterého si nikdo z nás – zdravých – nedokáže představit jediný den – pocit, jaké to je chodit. Ale protože 150.000 Kč na nákup tohoto bazénu nestačí, můžete se do charitativního projektu #ToDame, který má za cíl splnit Izabelce a dalším dvěma dětem postiženým SMA tři přání, zapojit i vy.

Projekt #ToDame

Přispět lze nejen přímým darem, ale třeba jen tím, že budete nakupovat ve vybraných e-shopech a pomocí projektu GIVT dávat část z nákupu na projekt #ToDame. Nebo dokonce stačí, když sami budete sportovat a své sportovní aktivity fotit a pak sdílet na Instagramu s hashtagem #ToDame.

Za každý hashtag #todame totiž dá opět společnost inSPORTline dětem postiženým SMA jednu korunu. Když dáme dohromady cca půl milionu hashtagů, pomůžeme tím splnit třem postiženým dětem tři přání, která jim pomohou prodloužit jejich život. Třeba až do doby, kdy bude konečně vynalezen lék na SMA.


Více o charitativním projektu #ToDame najdete na www.todame.cz a facebook.com/ToDameSMA/. V rámci projektu #ToDame se již brzy budete moci těšit na písničku, kterou pro děti postižené SMA připravují právě Karlos Vémola, Attila Végh a Radek Sakáč ze zlínské DOBRÉ agentury.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x