Do holešovské průmyslové zóny vstupují noví investoři, důraz je také kladen na kolaudaci staveb

Výstavba investorů probíhá v Zóně Holešov v posledních měsících svižným tempem. Ještě do konce letošního roku by měly zkolaudovat stavby společnosti fgFORTE, s.r.o., a Plastix Trade s.r.o. Kolaudace stavby spol. Baby Group s.r.o. je plánována na začátek roku 2024.

Pozitivní zprávou je rovněž nalezení dalších nových investorů, těmito společnostmi jsou Dinel, s.r.o., a INTERNATIONAL CZ, spol. s r.o. Výstavba u nich s největší pravděpodobností započne začátkem roku 2024.

Dinel působí jako přední český výrobce elektronických systémů pro měření hladiny a průtoku. Firma vznikla v roce 1995 z menší firmy, která od roku 1991 vyráběla kapacitní snímače.

Společnost INTERNATIONAL CZ byla založena roku 1998 a zabývá se řezáním, konvertingem, kovoobráběním a výrobou strojů. Mimo to firma zastupuje několik italských výrobců. Vyráběné stroje pak nalézají uplatnění např. v automobilovém a obuvnickém průmyslu.

„Jsme rádi, že můžeme v Zóně Holešov přivítat další nové investory. Důležité pro nás je rovněž dokončení probíhajících výstaveb, což se nám v tuto chvíli daří. Mohu s potěšením konstatovat, že zájem investorů o holešovskou průmyslovou zónu neustále narůstá,“ uvedl předseda představenstva Radovan Macháček.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x