Domy Racková: jedinečná volba pro váš rodinný život

ZLÍNSKO - Hledáte lokalitu, kde dostanete zasloužený klid, ale přitom to nebudete mít daleko do pulzujícího Zlína, který je středem dění? Máte vysoké nároky nejen na kvalitu bydlení, velikost zahrady, ale i na sousedy? Ve všech těchto případech je pro vás projekt „Domy Racková“ tou nejlepší možnou volbou, jak si dopřát rodinný život přesně podle představ.

Domov, který si zamilujete

V aktuální fázi vývoje je vám k dispozici celkem sedm důmyslně navržených domů s výměrou pozemku od 800 do 900 m2. Obec Racková vám nabídne několik nesporných výhod, zejména pak klid od rušného města, ale i strategickou dostupnost – do Zlína to máte zhruba 15 minut jízdy autem a 10 minut na dálnici D55 a D1. Celý projekt Domů Racková bude sestávat ze 40 zděných rodinných domů o dispozici 4+kk až 6+kk. To vše s jednotným rázem výstavby, dostatečně velkou zahradou, ale i garážovým stáním.

Všechny domy budou „protkány“ moderními technologiemi a pro jejich výstavbu používáme pouze prověřené materiály vysoké kvality – standardem je u nás retenční nádrž, čistička odpadních vod, tepelné čerpadlo a příprava pro montáž fotovoltaiky.

Dům vám poskytne nejen dostatek volného prostoru pro úschovu vašich věcí v půdním prostoru, ale také zahradu s terasou, na které se budete cítit jako v malém ráji. Odpoutat se od všedních problémů už nikdy nebude snazší. Na vaše přání vám rovněž zvládneme zařídit, ve spolupráci s našimi partnery, výhodné financování.

Proč byste měli bydlet právě s námi?

Jsme ryze česká stavební společnost zabývající se pozemním stavitelstvím. Máme bohaté zkušenosti a stabilní profesní tým odborníků. Hotové dílo předáváme v krátkých dodacích lhůtách a vysoké kvalitě provedení, dle platných norem a předpisů. Při realizaci dbáme na to, abychom vyhověli vašemu přání a představám. Na nás je pak zvolit nejlepší způsob provedení.

Odzvonilo drahým nájmům a panelovým domům, ve kterých se lidem nabízí minimální možnosti přizpůsobení. Buďte strůjci svého štěstí. Majitelské bydlení v Česku dlouhodobě poráží to nájemní, nejvyšší hodnota totiž vždy „stála“ právě v nemovitostech, pozemcích, zkrátka v půdě.

Pokud máte za zády silného partnera, který vás nenechá na holičkách, není žádný projekt příliš velký. A žádný sen nemusí být nedosažitelný. Zvolte si pro svou budoucnost H + M Zlín a.s. a dejte svému životu pohodu, o které se vám možná ještě donedávna pouze snilo. Zvolte Domy Racková, vaše nízkoenergetické bydlení pro současnost.

Kontaktní informace:

+420 777 107 210, +420 602 741 566

RDRackova@ham-zlin.cz

www.domy-rackova.cz

O společnosti:

Společnost H + M Zlín působí ve Zlínském kraji již od roku 1991. Za tuto dobu jsme bráni za spolehlivého dodavatele občanské a průmyslové výstavby. Během těchto let jsme načerpali spoustu zkušeností, které postupně zúročujeme. Tyto dlouhodobé zkušenosti využíváme ve vztahu k našim partnerům, klientům i zaměstnancům. Navíc naši stabilitu prověřila řada těžkých zkoušek, které přinášela minulá doba. Ve Zlínském regionu jsme vybudovali inženýrské sítě několika obcí, průmyslové haly pro firmy Reflex, Fagus a dalších. Vyprojektovali a kompletně postavili soubor bytových domů včetně infrastruktury ve Vizovicích a Fryštáku, celkem přes 300 bytových jednotek. Dále jsme zrealizovali několik lokalit s výstavbou rodinných domů v obcích Mysločovice, Tlumačov, Veselá, Hvozdná, Ostrata, Vizovice, Racková a dalších.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x