Edhouse otevírá své brány

Už ve středu 25. 5. 2022 zvou edhousáci zájemce o spolupráci, studenty a absolventy vysokých a středních škol na den otevřených dveří na všech pobočkách společnosti Edhouse. Dveře dokořán se otevřou ve 14.00 hodin ve Zlíně, Olomouci, ve Vsetíně i v Uherském Hradišti.

Je to už dva roky, co se společnost Edhouse přestěhovala do prostorných kanceláří v centru Zlína. Páté patro 13. budovy areálu Svit prošlo kompletní rekonstrukcí na míru a vznikly vzdušné, atraktivní kanceláře, ve kterých je i přes moderní architekturu znát respekt ke Zlínu a jeho historii. Koneckonců i názvy jednotlivých zasedacích místností korespondují s názvy dílen, které se dříve nacházely v budově. Skrz komplikovanou pandemickou situaci jsme den otevřených dveří nechtěli uspěchat. A i když pobočky v Olomouci a Uherském Hradišti stěhování teprve čeká, s tím, jak se u nás žije, bychom vás rádi seznámili už teď.

Program jsme rozdělili do bloků a budeme jej opakovat v hodinových intervalech. Ten první bude začínat o půl třetí.  Co u nás můžete omrknout? Že není „benzínka“ jako „benzínka“ a co znamená CFR? Přijďte se podívat, co obnáší vyvíjet software pro společnost NCR, která patří na špičku vývoje řešení pro oblasti maloobchodu, restaurací a bankovnictví.  Podíváme se i na to, jak vypadá a funguje elektronový mikroskop skrz naskrz. Atomy ani budoucnost v něm sice spatřit nelze, ale o zajímavé vzorky nouze nebude. Napadlo vás, co všechno kolem sebe okem neuvidíte? Nabídneme vám i pohled do zákulisí vývoje aplikací pro chytré domácnosti. A je toho mnohem víc.

Připravené bude samozřejmě občerstvení, soutěž o kredit do Microsoft store v hodnotě 10000 Kč i drobný dárek pro návštěvníky. Využijte jedinečné příležitosti nahlédnout pod ruce programátorům z firmy Edhouse.

Podrobnosti o jednotlivých pobočkách, programu i průběhu dne otevřených dveří najdete na našich webových stránkách www.edhouse.cz/dod a na sociálních sítích. Těšíme se na vás!

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x