Fit leden na Obchodňáku: nastartujte zdravý životní styl

ZLÍN - Také si dáváte novoroční předsevzetí? Pokud jste mezi ně letos zařadili větší péči o svůj životní styl a kvalitní jídlo, můžete začít v Obchodním domě Zlín. Nejenže tu v obchodech najdete sortiment potřebných potravin, ale jistě oceníte i zdravé občerstvení a dokonce i obědy

Low carb obědy v Bistrotéce Valachy

Low carb neboli nízkosacharidová strava je jednou z cest, jak si zlepšit jídelníček a upravit hmotnost. Víte, že Bistrotéka Valachy je asi jedinou restaurací široko daleko, kde si můžete dát low carb oběd? V poledním menu najdete denně jednu specialitu s nízkým obsahem sacharidů.

Na nákup potravin do Bistrotéky

Na nákup kvalitních potravin vyrazte třeba do obchodu Bistrotéky Valachy. Sortiment je vybírán s důrazem na poctivé suroviny bez zbytečných éček, skvělý je zdejší výběr velmi kvalitního masa či mléčných výrobků. A najdete tu i speciální zboží. Například celý jeden regál je zasvěcen nízkosacharidovým produktům a balenému pečivu pro bezlepkáře. Zkuste i zdravé mlsání značek BigBoy, Mixit nebo Proteinella a hit poslední doby: microgreens, což jsou naklíčená semínka různých druhů zeleniny plná vitamínů a zdravých látek. V brzké době se můžete těšit na rozšíření sortimentu oblíbené značky Top Natur.

Oříšky a sušené ovoce od Veselé veverky

Stánek Veselá veverka v prvním podlaží je plný skvělých pochutin, mezi nimiž nechybí ořechy a sušené ovoce z ČR, Thajska, Nizozemska, Bolívie a dalších zemí, využitelné ve zdravé výživě i různých dietách. Kornout plný těchto dobrot je také skvělým dárkem, kterým určitě potěšíte každého.

Zdravá svačina? Račte si vybrat

Na zdravou svačinu doporučujeme zastavit se v Jogurtovně (třeba na chutný avokádový chlebíček), nebo k pekařskému pultu Bistrotéky Valachy, kde mají vedle klasických chlebíčků i výborné žitné, k tomu třeba tvaroháčky a raw dezerty.

DM drogerie: (nejen) bio potraviny

Velký výběr produktů zdravé výživy a bio potravin od certifikovaných dodavatelů nabízí DM drogerie. Najdete tu i výživové doplňky pro sportovce nebo bezlepkové a nízkofruktózové potraviny.

Nezapomínejte na relax: dejte si masáž

Ke zdravému životnímu stylu patří i péče o tělesnou a duševní pohodu. Tu načerpáte ve Fyzio Garden při uvolňující thajské nebo ayurvédské masáži. Ve všední dny vždy od 10 do 16 hodin můžete využít akční nabídku: masáž na 80 minut za cenu padesátiminutové. Nabídka se vztahuje i na Fit den, který zahrnuje nejen masáž, ale i pozdní oběd v Bistrotéce Valachy.

Novinky Školy vaření: Vietnam, curry a Japonsko

Rozšiřte si své kuchařské obzory ve Škole vaření Bistrotéky Valachy. Na zimu 2022 je vypsáno 40 termínů kurzů na různá témata, mezi nimi i řada novinek, z nichž mnohé využijete i v tzv. „odlehčené kuchyni“. K nejzajímavějším určitě patří Vietnamská kuchyně s šéfkuchařem May Tran Hau, kurz japonské a indické kuchyně nebo třeba Dámská jízda. Žhavou novinkou je kurz pečení makronek s majitelem vyhlášené pekárny Mistr Vonka a kurz zaměřený na přípravu jídel z curry, oblíbenou klasikou Kurz pečení kvasového chleba.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x