Hudební večery, brunch i khmérské masáže: užijte si jarní dny v Obchodním domě Zlín

ZLÍN - Obchodní dům Zlín není jen místem moderního nakupování a společenského setkávání. Vyrazit sem můžete také za zábavou, relaxací a v neposlední řadě dobrým jídlem. Nechejte se inspirovat tipy a novinkami, které vám zpestří nadcházející jarní dny.

Beránek i sladkosti pro koledníky z Bistrotéky

Sháníte něco speciálního pro velikonoční koledníky? V obchodě Bistrotéky Valachy určitě vyberete – od originálních a atraktivně balených sladkostí, skvělých čokolád pro děti až po pivní velikonoční speciály nebo láhev moravského vína pro tatínky.

A k tomu si můžete na velikonoční víkend objednat různé pochutiny na sváteční stůl: velikonočního beránka, mazanec, obložené chlebíčky a kanapky nebo třeba telecí řízky z eko chovu, jehněčí maso a steak z mangalice. Objednat můžete zde.

Pro tulipány i dekorace do House Deco

Jaro dorazilo do květinářství House Deco & Flowers. Přijďte si vybrat krásné květiny (třikrát týdně s čerstvou nabídkou řezaných plnokvětých tulipánů) nebo velikonoční dekorace a věnce na dveře. Připraví vám tu i osazené mísy na míru.

Novinka: brunch na střeše Obchodňáku

Už jste někdy navštívili brunch? Pojďte si ho užít do úžasného prostředí Galerie Desítka na střeše Obchodňáku. Nová tradice nedělních brunchů s gastronomií Bistrotéky Valachy odstartuje už v neděli 8. května. Dopřejte si posezení u dobrého jídla s jedinečným výhledem na Zlín. Rezervujte si místo na www.bistrovalachy.cz

Domácí večeře jako od maminky v Bistrotéce

Milovníci večeří jako od maminky, pozor! Bistrotéka Valachy se vrátila k oblíbené tradici: opět si sem můžete zajít na oblíbené večerní menu neboli Domácí večeři. V nabídce je každý všední den od 17:30 hodin.

Domácí večeře: to jsou rychlá a jednoduchá jídla v tom nejlepším slova smyslu a z kvalitních surovin: namátkou játra na cibulce, různé druhy gulášů, francouzské brambory, šunkofleky, stroganoff s rýží, čočka s párkem, karbanátek s kaší, květák na mozeček, rýžový nákyp Vždy jedna polévka a dva hlavní chody za přívětivou cenu (hlavní jídlo od 115 Kč).

Degustační čtvrtky v Baru 1931

Skvělá příležitost pro milovníky kvalitních destilátů! Každý čtvrtek je v baru zasvěcen degustaci na jiné téma. A v pátek se pak můžete těšit na muziku.

 • 7. 4. Slepá rumová degustace s Jakubem Vinšem
 • 8. 4. Hudební večer – Dj Romitronic
 • 14. 4. Degustace World of Cocktails
 • 21. 4. Degustace Old Rums XO Category
 • 22. 4. Hudební večer s Dj Ka

Více informací

Středeční večery s živou hudbou

Zpříjemněte si posezení u večeře či sklenky vína poslechem živé hudby. Středeční podvečery v Bistrotéce Valachy pravidelně patří regionálním hudebníkům. Nejbližší akce:

13. 4. Bolek Vjaclovský (kytara a zpěv)

27. 4. Štěpán Holík & Zdeněk Marušák (klavír a saxofon)

Jarní novinky ve Škole vaření

Načerpejte nové kuchařské dovednosti ve Škole vaření Bistrotéky Valachy. Také v dubnu a květnu je z čeho vybírat:

 • 12. a 26. 4. Kurz pečení frgálů
 • 27. 4. Tajemství makronek
 • 4. 5. Ryby a mořské plody
 • 8. 5. Thajská kuchyně II.
 • 11. a 24. 5. Letní grilování
 • 15. 5. Kurz pečení kvasového chleba

Více informací

Na exotickou masáž do Fyzio Garden

Co zabírá na jarní únavu? Rozhodně kvalitní masáž, při které si dokonale odpočine tělo i mysl. V Obchodním domě si ji můžete dopřát ve Fyzio Garden. Najdete tu špičkové thajské a ayurvédské masáže od rodilých terapeutů z Thajska a Srí Lanky, nejnověji zde přibyla nabídka masáží khmerských.

 • HAPPY HOURS: Od 10 do 16 hodin platí výhoda: masáž 80 minut za cenu 50minutové.
 • DÁREK: Využijte věrnostní program! Za deset masáží je jedenáctá zdarma.
 • FIT DEN: využijte akční balíček zahrnující masáž a pozdní oběd v Bistrotéce Valachy. Je skvělý i jako dárek.

Info a rezervace on-line

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x