Kam na snídani ve Zlíně? Zkuste 4 tipy z Obchodňáku

ZLÍN - Obchodní dům Zlín se po rekonstrukci proměnil v místo, kde si notují milovníci dobrého jídla. Pochutnat si tu můžete hned od rána. Stačí si jen vybrat, ve kterém ze čtyř gastro podniků začnete svůj den snídaní. Přijďte a přesvědčte se sami.

Velkou výhodou snídaní na Obchodňáku je možnost zaparkovat přímo u budovy s první hodinou zdarma.

Bistrotéka Valachy

v duchu svého názvu láká na svižné a pestré snídaně v bistro stylu. V nabídce jsou vejce na různý způsob včetně málo častých vajec do skla či hovězí párky z čestru s čerstvým kvasovým chlebem. Hitem je i mléčná rýže se slaným karamelem nebo lívanec se smetánkem a ovocem. Pokud chcete něco sytějšího, zkuste sendvič Croque Monsieur s bešamelem, chléb s pražskou šunkou, hráškovým pestem a pošírovaným vejcem, gulášovou polévku nebo Valachy set.

A pozor na novinku: vyhlášená vánočka z pekárny Bistrotéky Valachy nyní i v nabídce snídaní: s máslem, kdoulovou marmeládou a kakaem za 99 Kč.

Pokud chcete jen něco s sebou, stavte se v prvním podlaží u pekařského pultu: žitné chlebíčky, vaječné řízky, tvaroháčky, palačinky či různé druhy buchet doplní káva do kelímku.

Pivní restaurace Budvarka

vsadila na oblíbenou klasiku – poctivé a syté snídaně s vajíčky v hlavní roli. Ve snídaňové kartě jednoduše zaškrtnete, o co máte zájem a z kolika vajec. Hemenex, bekenex, míchaná vejce na másle i omeletu vám na přání doplní o cibulku, slaninu, strouhaný sýr, tři druhy pečiva a zeleninu. Nebo si dejte klasiku: grilované cigáro, studený talíř se šunkou, sýrem a máslem či zapékané tousty. K tomu je samozřejmostí výběr z káv a různých druhů kvalitních čajů.

Ve snídaňovém menu najdete i grilované cigáro, tradiční studený talíř se šunkou, sýrem a máslem nebo zapékané tousty s filírovaným kuřecím prsíčkem a zeleninou. Brzy přibyde novinka – jogurty s müsli. K tomu je samozřejmostí výběr z káv a různých druhů kvalitních čajů.Nabídka snídaní: denně 7:30 – 10:00 Více o Budvarce

Eiscafe Delikana

potěší milovníky palačinek s různými náplněmi – čokoládou, nutellou s lískovými ořechy, lesním ovocem, jahodami, malinami nebo třeba vaječným likérem s banánem. Pro milovníky fit snídaní jsou připraveny jogurty s müsli a ovocem, 100% fresh džusy nebo mléčné smoothies a koktejly s různými druhy ovoce. Nabídku doplňují tousty, chlebíčky a káva značky L´Anticco, pražená speciálně pro síť cukráren a kaváren Delikana.


Jogurtovna

je labužníkům známá především díky mraženému jogurtu nejvyšší kvality,který si můžete sami dochutit širokou škálou ovoce, oříšků a dalších doplňků. To ale není vše. Ráno vám tu nabízejí i dva druhy snídaní. V rámci Malé snídaně dostanete kávu či čajem a k tomu obložený croissant, štrůdl, lívance či omeletku, v rámci Velké snídaně pak navíc i koláč dle denní nabídky. Pro vegany tu mají ovesnou kaši s ovocem a ořechy. Více se dozvíte na webu Obchodního domu.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x