Léto v Beskydech s wellness i zážitky? Rezervujte teď za nejlepší cenu

VELKÉ KARLOVICE - Malebná příroda Beskyd s neporušenými lesy, dřevěnými chaloupkami a stády ovcí na úbočích hor, úžasný wellness, skvělé jídlo a hlavně: božský klid.

Láká vás přesně taková letní dovolená? Máte ji doslova „za rohem“: hodinu cesty autem v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. A až do 15. 5. si můžete pobyt rezervovat za tu nejvýhodnější first minute cenu.  

Letní pobyty ve zdejších hotelech Lanterna a Horal jsou doslova plné pohody a nevšedních zážitků. Spoustu z nich máte rovnou v ceně pobytu. Největším lákadlem je bezpochyby časově neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, fitkem a saunovým světem, kde se několikrát denně konají saunové rituály, z toho jeden speciálně pro děti. Díky wellness máte o program postaráno nejen večer po výletech, ale i za horšího počasí.

A to není vše. Letní pobyty zahrnují také snídani a večeři, relaxační masáž od rodilých asijských terapeutů, lekci golfu pro začátečníky, piknik, ranní jógu pod širým nebem (u hotelu Lanterna nově i na venkovních teráskách na louce s výhledem do údolí) nebo volnou rodinnou vstupenku do dětského parku Bílá.

V hotelu Lanterna je v ceně i odpolední snack Aperitivo moment a vstup do dalšího, komorního hotelového L-Spa centra vyhrazeného jen pro ubytované hosty.

K tomu můžete využít spoustu dalších služeb: půjčovnu elektrokol KTM, kurzy pečení valašských frgálů a pizzy, úžasné hudební podvečery na terase nebo třeba letošní novinku: lekce tenisu pro děti a in-line bruslení.

Na výlety po okolí vám v recepci zdarma půjčí LEKI hole na nordic walking a přidají mapku s tipy, kam vyrazit. Přímo u hotelů Resort Valachy vybudoval několik naučných stezek. V okolí jsou hned tři rozhledny, ale také legendární Karlovský kostel postavený bez jediného kousku kovu, ke koupání láká vodní nádrž Na Stanoch zvaná valašský Balaton a za návštěvu stojí i blízké Pustevny, bájné hory Radhošť a Soláň nebo skanzen v Rožnově pod Radhoštěm.

Teď už jen promyslet, který hotel si vybrat.

Zatímco Wellness hotel Horal je svou polohou a službami víc zaměřený na aktivitní cestovatele, sportovce či rodiny s dětmi, milovníci komornější atmosféry si určitě přijdou na své ve Spa hotelu Lanterna, proslulém zážitkovou gastronomií i tematickými pobyty.

V Lanterně vás v létě navíc čeká skvělá novinka: venkovní terasa, na níž si vychutnáte speciality místní kuchyně, šálek kávy či sklenku vína od snídaně až do večera. A mezi prvními oceníte nový vzhled hotelové restaurace, která právě prochází proměnou.

Nechejte se hýčkat a dopřejte si jedinečné služby vyhlášeného dovolenkového resortu, na které budete rádi vzpomínat. Stačí si jen včas rezervovat pokoj a začít se těšit na léto.

Náš tip

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->