Lyže, běžky, termální bazény i saunové rituály: užijte si zimu ve Velkých Karlovicích

Představte si zimní ráno, do nějž se probudíte v Beskydech uprostřed zasněžených lesů. Po bohaté snídani vyrazíte na procházku, zalyžovat si nebo projet stopu na běžkách, pak se zahřejete v termálním bazénu a při saunovém rituálu, odpočinete při exotické masáži a den zakončíte skvělou večeří a sklenkou vína… Přesně takovou dovolenou můžete letos zažít v Resortu Valachy Velké Karlovice.

VELKÉ KARLOVICE – Jeho wellness hotely Lanterna a Horal nadchnou každého, kdo chce spojit zimní radovánky s wellness a prvotřídní gastronomií. A také ty, kteří chtějí mít jistotu zábavy po setmění, nebo při horším počasí. V Resortu Valachy se díky všem jeho službám opravdu nudit nebudete.

Teď už si jen vybrat, jestli dáte přednost klidnějšímu, komfortnímu Spa hotelu Lanterna se zážitkovou gastronomií, nebo Wellness hotelu Horal, jenž svou vybaveností v čele s termálními bazény a vlastní „modrou“ sjezdovkou láká hlavně rodiny s dětmi.

Ať už se rozhodnete jakkoli, v obou hotelech pobyty vždy zahrnují snídani, večeři a volný vstup do Wellness Horal s třemi termálními bazény vyhřívanými až na 36°C, fitkem a saunovým světem se saunovými rituály a nabídkou masáží a beauty ošetření.

S pobytovým balíčkem Zimní dovolená v Beskydech k tomu máte v ceně navíc ještě relaxační masáž, zapůjčení běžek Yoko (stopy jsou kousek od hotelů), skipas na sjezdovku Horal a nově i Beskydy Valašsko Card se slevou na lyžařská střediska Skiregionu Valašsko. Při pobytu v Lanterně ještě také odpolední snack Aperitivo moment a volný vstup do hotelového L-Spa.

Spa hotel Lanterna loni prošel rekonstrukcí: pojďte si užít její nový komfort. Hotel má novou restauraci s lounge barem, vinotékou a krásnými novými pokoji se zimní zahradou s vanou, v rozšířené sauně v L-Spa se pravidelně konají saunové rituály. Vybrat si tu můžete i další atraktivní pobyty. Co třeba Romantické hýčkání s masáží nebo snídaní do postele jako dárek pro vaši lásku k Valentýnovi?

V neposlední řadě se v Resortu Valachy skvěle vaří: od pestrých snídaní po degustační menu s víny k večernímu posezení v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna. Určitě si nenechejte ujít valašskou kyselici a zvěřinové speciality v hotelu Horal nebo novinky zimního menu a steaky ze stařeného masa v Lanterně. Pečou si tu vlastní valašské frgály, které samozřejmě nechybí ani u snídaní.

Pobyt vám zpestří různé akce. Wellness Horal zve každý den na oblíbené saunové rituály. Lyžařská škola Razulák nabízí denně od 8:30 do 17:00 nejen výuku lyžování a snowboardingu, ale i lekce skialpiningu. Chystají se pobyty s výukou běžkování (jeden z nich pod vedením mistra světa a olympionika Martina Koukala), závody a karneval na lyžích pro děti, běžkařský závod Noční stopa Valachy nebo hudební večery v Lanterně. Kompletní kalendář akcí najdete zde.

Ale klidně také můžete „nic nedělat“. Jen tak lenošit, popíjet čaj na odpočinkovém lehátku ve wellness, užívat si klid a kochat se výhledem na zasněženou přírodu. Je to jen na vás…

 

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x