Nová sezóna Tržiště Pod Kaštany odstartuje pestrým programem pro celou rodinu

Tržiště Pod Kaštany ve Zlíně slavnostně zahájí letošní druhou prodejní sezónu v sobotu 6. dubna. Po celý den vás čekají bohaté kulturní i gurmánské zážitky. Připravena bude rozmanitá nabídka čerstvých potravin, živá hudba, gastro zóna s dobrým jídlem a pitím i zábava pro děti.

„Ačkoliv prodej na tržišti již běží a první akce máme za sebou, chtěli jsme slavnostněji zahájit se Zlíňany novou prodejní sezonu. Doufám, že nám počasí bude přát a užijeme si program na tržišti, na který všechny srdečně zvu. Určitě se potkáme,“ vzkázal zlínský primátor Jiří Korec.

Nabitý program je naplánovaný od 9.00 do 16.00 hodin. Moderátorského mikrofonu se ujme Rostislav Škaroupka, který vás provede nejen celodenním programem, ale zasvětí vás i do historie tržiště. O živý hudební doprovod se postará busker a známý zpěvák a kytarista Jan Majkus, dále Poopeeks a Tres muchachos.

Těšit se můžete na rozmanitou gastro zónu, zejména pak na speciality z africké kuchyně, které připraví Mama Lubuaku nebo čerstvě upečenou pizzu podle italské receptury. Do sklenic se bude rozlévat víno z vinařství Jakubík a Winehood a šumivé víno pak ze Světa Bublin. Ani milovníci piva nepřijdou zkrátka. O zlatavý mok se postará malenovický minipivovar Švec. Sortiment rozšíří i rozmanitá nabídka čerstvého pečiva a dobré kávy. Nebudou chybět tvořivé dílničky pro děti, malování na obličej a další aktivity.

V dubnu se na Tržišti Pod Kaštany uskuteční i další mimořádné akce. V sobotu 13. dubna proběhne Farmářský jarmark s lokálními produkty a živou hudbou, v pátek 19. dubna je v plánu první Chillout párty pod Kaštany s koncerty a gastro zónou a v neděli 21. dubna prostor obsadí bleší trh. Sledujte aktuality na www.trzistepodkastany.cz nebo facebooku Tržiště Pod Kaštany Zlín. Během celého roku se můžete těšit na více jak padesát tematických akcí.

Zobrazit fotogalerii >>

--> --> --> --> -->