Novinka v Obchodním domě Zlín: 11. 11. se otevřela lékárna LEMON

ZLÍN - Obchodní dům Zlín má další novinku pro návštěvníky. V pátek 11. listopadu se ve druhém podlaží obchodní pasáže otevřela lékárna LEMON, již třicátá tuzemská pobočka této renomované české sítě lékáren. Zlíňané tak získali nové, ideálně dostupné místo, kde se jim dostane profesionální a kvalitní zdravotní péče s atraktivními benefity.

Díky poloze lékárny v samotném centru Zlína s parkovištěm přímo u budovy (první hodina parkování je zdarma) si mohou zákazníci pohodlně vyzvednout léky na lékařský předpis i výhodně nakoupit volně prodejné léky, doplňky stravy, dermokosmetiku, potravinové doplňky a potřeby pro děti nebo také pro zvířata.

„Jsme hrdí na naši 30. pobočku, čímž se už řadíme mezi nejvýznamnější řetězce v České republice. Také nás těší, že takto dynamicky rosteme a intenzivně pracujeme na dalším rozšiřování sítě Lékáren LEMON, ať jsme našimi službami a benefity blíže klientům v celé republice,“ uvedl David Smotlacha, marketingový a obchodní ředitel Lékárny LEMON.

S příchodem Lékárny LEMON se v Obchodním domě Zlín obsadilo poslední volné místo v nákupní pasáži. „Zakládáme si na tom, že návštěvníkům nabízíme spojení gastronomických zážitků s moderním nakupováním, a právě lékárna byla nejčastěji zmiňovanou službou, kterou by u nás lidé uvítali pro komplexní nákup. Nyní ji máme,“ doplnila Soňa Ondřejová.

Kromě atraktivních produktů za skvělé ceny se mohou zákazníci v lékárně LEMON těšit na pravidelné akční nabídky, zajímavé dárky, slevy a odměny za věrnost. I v tomto měsíci má lékárna připravené atraktivní bonusy. Například nyní na podzim zákazníci dostanou jako dárek k nákupu vybraných produktů balení doplňku stravy mag-NO Stress v hodnotě 170 korun, který díky vysokému obsahu hořčíku napomáhá ke snížení únavy a k normální psychické a nervové činnosti.

Další benefit, který Lékárna LEMON svým klientům nabízí, je snížení doplatku až na 0 Kč.

Aktuální akční nabídky a benefity lékárny LEMON najdete zde.

Více o nabídce Obchodního domu Zlín se dočtete zde.

Otevírací doba lékárny LEMON

Pracovní dny: 8:00 – 17:00

Sobota: 8:00 – 12:00

Lékárna se nachází ve 2. podlaží u vchodu z „horního“ parkoviště (vjezd od Velkého kina, první hodina parkování je zde zdarma).

Lékárna LEMON je česká síť lékáren, jejímž posláním je poskytnout odbornou a komplexní zdravotní péči dostupnou pro každého. Vyškolený personál Lékáren LEMON poskytuje klientům vždy kvalitní poradenství, díky kterému se k nim rádi a s důvěrou vracejí.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x