Obědy s sebou i kvasový chléb: Bistrotéka Valachy má otevřeno

ZLÍN - Denně čerstvý kvasový chléb a další pečivo, polední menu s sebou, poctivé dezerty nebo káva – to vše stále nabízí zákazníkům zlínská Bistrotéka Valachy. Známý gastronomický podnik, nacházející se v Obchodním domě Zlín, zůstává i v nouzovém stavu otevřený a má stále co nabídnout svým zákazníkům.

„Restauraci a bar jsme sice museli jako všichni ostatní zavřít, další provozy ale fungují dál. Máme denně otevřený obchod potravin, kde podobně jako při jarním nouzovém stavu nabízíme i polední menu s sebou včetně nejoblíbenějších obědů jako jsou třeba buchtičky s krémem nebo svíčková. Denně pečeme kvasový chléb a další pečivo, také dezerty a dorty na objednávku, otevřeny jsou i kornuterie a pekařský pult s občerstvením s sebou. Máme velkou radost, že nás naši hosté i v této době podporují a stále nás navštěvují, a za to jim jménem celého našeho týmu upřímně děkuji,“ říká manažerka Bistrotéky Valachy Simona Stavjaňová.

Bistrotéka Valachy je otevřena denně – ve všední dny od 7 do 19 hodin, v sobotu od 8 do 19 hodin a v neděli od 9 do 19 hodin.

Co vše teď zákazníkům nabízí?

  • Obchod s potravinami, s možností objednání i přes e-shop s výdejnou
  • Polední menu balené s sebou od pondělí do neděle (možno objednat i přes e-shop)
  • Denně čerstvý kvasový chléb a další pečivo
  • Dezerty z cukrárny Bistrotéky a dorty na objednávku
  • Studené i teplé občerstvení s sebou v kornuterii a u pekařského pultu v přízemí
  • Kávu s sebou

Sortiment obchodu Bistrotéky Valachy je velmi pestrý a široký (aktuálně už přes 1 000 položek). Zboží je vybíráno v duchu hesla „čteme etikety za vás“, což zákazníkům zaručuje, že jsou nabízeny opravdu jen produkty vysoké kvality, bez zbytečných éček, s důrazem na regionální producenty.

„Koupíte u nás kompletní průřez potravinami od pečiva, ovoce, zeleniny přes mléčné výrobky, maso a uzeninu až po další zboží jako oleje, káva, zdravé cukrovinky, těstoviny nebo široký sortiment oříšků, kaše či low carb produkty. Speciální místo v obchodě mají naše vlastní produkty jako hotovky ve skle, pomazánky, tvaroháčky nebo demi glace z naší kuchyně,“ doplňuje Simona Stavjaňová.

Vše lze objednat i prostřednictvím e-shopu a pak si přijít nákup vyzvednout do výdejny u pokladny Bistrotéky – rychle, bezpečně a navíc kousek od hlavního vchodu vedle parkoviště, kde je první hodina parkování zdarma.

Žhavé novinky v nabídce obchodu:

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x