Oslavy kávy ve Zlínském kraji

Zdroj: Kávafest
ZLÍNSKÝ KRAJ - Po celém světě probíhá v rámci Mezinárodního dne kávy i řada speciálních akcí pro „kávomily“. A slavit se bude i ve Zlínském kraji.

Dáváte si kávu ráno, abyste mohli fungovat. Dopoledne vás udrží v pracovním tempu. Po obědě vám zlepší trávení. A odpoledne vám dodá sílu až do večera. Pokud to tak máte, tak si nenechte ujít oslavu kávy – Kávafest KÁVAFEST TOUR.

Už pátým rokem zde v zapojených kavárnách probíhá Kávafest. Od 1. do 7. října připravují obvykle kavárníci pro své hosty něco nad rámec běžného provozu. Zkrátka fantazii kavárníků se meze nekladou.

Kávafest KÁVAFEST TOUR bude i letos příjemně pestrý. Do akce se zapojilo na 15 kaváren. Jak návštěvníci poznají, zda se kavárna přidala k festivalu? „Každá zapojená kavárna je označena plakátem Kávafestu a v každé je k dispozici omezené množství časopisů Štamgast&Gurmán, s kávovou mapou zapojených kaváren. Všechny účastníky najdete také na webu www.kavafest.cz,“ poradil organizátor Kávafestu Jaroslav Střecha.

NAVŠTĚVUJTE ZAPOJENÉ KAVÁRNY A HRAJTE O CENY!

Milovníci kávy budou moci i v letošním roce sbírat razítka kaváren zapojených do festivalu a ti nejaktivnější získají některou z věcných cen. „Při návštěvě podniku zapojeného do Kávafestu požádejte obsluhu o razítko do Kávové mapy nebo pasu. Čím více razítek jednotlivých zapojených podniků se vám podaří nasbírat, tím větší je šance na vaši výhru. Veškeré informace k tomu najdou zájemci na webu akce,“ dodává organizátor.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x