Pánské teplákové soupravy nejen ve sportovních stylizacích – inspirujte se!

Máte rádi pohodlí? Pokud ano, jsme si jisti, že pánské teplákové soupravy jsou často používány ve vašich každodenních stylizacích. Není divu: Za posledních pár sezón se staly velmi populárními. Už také nejsou pytlovité a vzhledově nepřitažlivé, díky čemuž se skvěle hodí nejen pro sport. Jak nosit tepláky mimo posilovnu? Poradíme!

Pánské teplákové soupravy – s čím nosit?

Na rozdíl od vzhledu se pánské tepláky hodí nejen k mikině! Stojí za to začít tím, že střih pánských tepláků se výrazně změnil oproti tomu, co si pamatujeme z 90 let nebo 00. Bavlněné pánské teplákové soupravy už nejsou pytlovité, nemají krok v kolenou: jsou prostě hezké. Navíc mohou zdůraznit vaši postavu!

Podle nás je to dobrá změna, díky které můžete nosit praktické pánské tepláky všude. V kombinaci s hladkou bílou košili,  vypadají opravdu dobře, klidně si k nim obléknete i svetr. Doporučujeme především střihy zdůrazňující lýtka, se stahováním: jsou sice na teplákovou soupravu dost upnuté, ale díky tomu nevýpadájí nedbale a můžete je nosit i do kina nebo na setkání s přáteli. Samozřejmě si najdete něco pro sebe, i když máte raději volnější střih: dobře vypadají i širší kalhoty. Z naší strany doporučujeme neutrální univerzální barvy, které nejen že ladí se vším, ale také se tak rychle nezašpiní.

Pánské teplákové soupravy – a co mikiny?

Když se vám podařilo dostat do salonů pánské tepláky, proč by se k nim neměly přidat mikiny? Samozřejmě existují různé modely, ale většinu hladkých nebo tlumených modelů pánských mikin lze s úspěchem nosit k džínům nebo joggerům. Hodí se i k chino kalhotám a samozřejmě teplákům. Sportovní mikina je velmi všestranným kusem oblečení: jsme si jisti, že s jejím použitím už máte na mysli několik stylů, a nejedná se pouze o sportovní soupravy.

Pánská tepláková souprava: stylovější, než si myslíte

Je čas na skutečné detaily: teplákové soupravy. Kdysi neměla pánská tepláková souprava příliš dobré asociace. Vše se změnilo, když tato volná tepláková souprava určená hlavně na trénink nebo do posilovny neomezovala v pohybu a začala vypadat přitažlivě. Nic neobvyklého: jedná se o dokonalé oblečení a jsme moc rádi, že výpadají opravdu pěkné a stylově pánské teplákové soupravy. Můžete si dokonce pořídit sadu identickou s vaší polovičkou: pak budete vypadat jako opravdu dobrý pár.

Souprava v univerzální barvě: bílá, černá nebo – naše oblíbená – béžová se hodí i na běžný den do práce (pokud nemáte dress code) a vypadá opravdu dobře. Střih vypadá mnohem lépe než před lety: kalhoty nejsou moc volné, ale  a mikina dobře se shoduje a už nepůsobí příliš objemným dojmem. Pokud tedy uvažujete o koupi něčeho pohodlného, ​​mrkněte na teplákové soupravy. Jedná se o set, který by neměl chybět v šatníku každého muže.

Pánské bavlněné teplákové soupravy natrvalo vstoupily do módního kánonu. Stojí za to je ocenit, protože v nich sluší prakticky każdemu muži. Je to také jeden z nejpohodlnějších kusů oblečení. Navštivte obchod Ozonee a nakupujte: https://ozonee.cz/cze_m_Muzi_Kalhoty_Teplaky-388.html!

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x