Přední zlínský poskytovatel internetových služeb AVONET otevírá nové zákaznické centrum

ZLÍN - Po několika letech od poslední rekonstrukce, tehdy ještě ve 4. patře, otevírá společnost AVONET, s.r.o. nové zákaznického centrum v přízemí budovy, kde již 25 let sídlí její zlínská provozovna. Oficiální otevření proběhne ve středu 1. 6. 2022 na adrese Kvítková 4323 v prostoru bývalé restaurace Brazileiro. Po ukončení provozu restaurace tento prostor převzala právě společnost Avonet a kompletně ho zrekonstruovala, aby pro své zákazníky a zájemce o internetové připojení vybudovala příjemné moderní zázemí s bezbariérovým přístupem přímo z chodníku.

Od 1. 6. do 3. 6. 2022 bude probíhat otevírací akce, v rámci které se mohou zájemci přijít informovat o nabídce internetového připojení a televize, ochutnat občerstvení a soutěžit o věcné ceny.  Každý, kdo během prvních 3 dnů uzavře v místě nového zákaznického centra smlouvu na internetové připojení Sprint, mojeWiFi nebo Kabel, získá aktivaci zcela zdarma, a navíc bude připojen už druhý pracovní den. Kromě toho bude každé takové nové připojení zařazeno do soutěže a jeden vylosovaný šťastlivec získá nově sjednané služby na celý rok zdarma.

Na místě bude také zkušený personál technické podpory, který zodpoví všechny technické dotazy a poradí s nastavením routerů v domácí síti. Zájemcům názorně předvede, jak s routerem od Avonetu jednoduše kontrolovat, kolik času děti tráví na internetu. Samozřejmostí bude možnost vyzkoušet si obě internetové televize Kuki a SledovaniTV, které má Avonet dlouhodobě v nabídce.

„Velice mne těší, že se nám naskytla příležitost přiblížit zákaznické centrum blíže lidem, a přitom zachovat naše tradiční místo v centru Zlína. Přesun ze 4. patra do prosklené pobočky v přízemí je v souladu s naší strategií Zákazník na 1. místě. Hrajeme fair play a nemáme co skrývat.“ říká výkonný ředitel společnosti AVONET, s.r.o Václav Bureš.

„Ráda bych pozvala do nově otevřeného zákaznického centra nejen všechny zájemce o rychlý internet na Zlínsku, ale také naše stávající zákazníky a vlastně všechny příznivce moderních technologií. Rádi Vám představíme všechny nabízené služby i hodnoty naší společnosti, ať se sami přesvědčíte, proč právě Avonet má zákazníky nejlépe hodnocené internetové připojení na Zlínsku.“  dodává manažerka péče o zákazníky Lenka Hlobilová.

O společnosti Avonet

Společnost AVONET, s.r.o. byla založena již v roce 1996. Od roku 2003 poskytuje internetové služby pro firmy i domácnosti v celé České republice. Zaměřuje se především na Zlínský kraj a specializuje se na poskytování internetového připojení, hlasových služeb, chytré televize a hostingu. Od roku 2008 poskytuje digitální televizi pro domácnosti.  Od roku 2009 nabízí také velkoobchodní služby dalším poskytovatelům internetu v ČR. Dnes je vysokorychlostní pevný internet Sprint dostupný prostřednictvím optické sítě Avonetu pro téměř 23 000 domácností ve Zlínském kraji. Aktuálně probíhá rozsáhlá výstavba optické sítě Avonetu v Uherském Hradišti, na kterou následně naváže výstavba v Kroměříži.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x