Skvělá muzika, soutěž plavidel i Leoš Mareš: pojeďte na Holešovskou Regatu

Přivítejte léto s Holešovskou Regatou! Krásné zahrady barokního zámku Holešov se stanou již v pátek 21. a sobotu 22. června kulisou tradičního hudebního festivalu pro celou rodinu, která opět nabídne nejen spoustu kvalitní české a slovenské muziky, ale také originální soutěž netradičních plavidel, dobré jídlo a pití a pestrý doprovodný program pro děti.

Pořiďte si vstupenky včas! Do 31. 5. jsou v prodeji za nejvýhodnější cenu.

Organizátoři pamatují na rodiny s dětmi, pro které připravili zvýhodněné vstupenky. A děti do 7. narozenin mají vstup úplně zdarma.

Hudební program Holešovské Regaty je opět nabitý zvučnými jmény: přijedou David Koller, Janek Ledecký, Monkey Business, Pokáč, Kapitán Demo, Desmod, Fleret, Circus Problem, nadějná česká kapela The Silver Spoons nebo zpěvačka Tereza Balonová, držitelka Ceny Anděl i Českého slavíka v kategorii Objev roku 2023.

Originálním zpestřením programu budou letos speciální vydání televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka na nádvoří zámku nebo bubenické happeningy s Wild Sticks.

Závěr bude patřit DJ-show Leoše Mareše a tradičnímu ohňostroji.

Kdo kdy vystoupí? Podívejte se na časový harmonogram festivalu.

Holešovská Regata je mezi jinými festivaly mimořádná místem konání. Krásné prostředí zámeckých zahrad nabízí nejen možnost naplno se bavit přímo u pódia před zámkem, ale také spočinout kousek stranou v klidnějších zákoutích zahrad, u dobrého jídla ve stinné stromové aleji nebo vše sledovat ze zábavní zóny dětských atrakcí na zámecké louce. Dobře slyšet či vidět je odevšad.

Festival také naplno využívá v doprovodném programu zámecké vodní kanály. Vedle soutěže netradičních plavidel a soutěže v přejezdu vodní lávky na kole se návštěvníci mohou po vodě plavit ve vyhlídkových lodích a děti se vyřádí na aquazorbingu.

Chcete se přihlásit do soutěže plavidel? Ještě pořád máte možnost zde.

Pro malé návštěvníky jsou navíc v zahradě i na nádvoří zámku připraveny herní zóny a ve spolupráci s městem Holešov platí během festivalu sleva 50 % na vstupné na zámecké výstavy, kde je právě k vidění i velmi atraktivní výstava stavebnic SEVO.

Kdo se chce zdržet přes noc, může zakotvit vedle zámecké zahrady ve festivalovém kempu. Pro ty, co dorazí autem, mají pořadatelé připraveno záchytné parkoviště kousek od zámku. Tak vzhůru za zábavou.

Více informací na www.holesovskaregata.cz

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x